Skocz do zawartości
Forum

Gosia123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Głogów

Osiągnięcia Gosia123

0

Reputacja

  1. Urodziłam synka 24.10.2013r i nazwaliśmy Go Błążej Piotr :)
  2. a co do tego psikusa to oby nie Ja chce juz mojego maluszka . Ja mogęsie męczyćtylko oby on zdrowy był i jemu ciezko nie bylo.
  3. mam obawy i to ogromne dziś byłam u lekarza i niby jest wszystko w porządku termin mam na czwartek a dzis wtorek masakra moja doktorka powiedziala mi ze mam wpasc do niej jeszcze 24.10 i dostane skierowanie na szpital pewnie do wywowalania.
  4. mam termin na 17 października i nie mogę się doczekać.. do tego to usg z przed 2 tygodni nie daje mi spokoju..
  5. dziś już 13 październik i mój ostatni dzień 39 tygodnia a tu cisza mój mały nie chce wyjść . a Ja tak chce Go juz zobaczyć. i to tego te obawy czy jest zdrowy i w ogole..
  6. Najładniejsze dla dziewczynki moim zdaniem to Blanka Amelka Weronika hmmm jest na serio wiele pięknych to rzecz gustu ;p
  7. moja mama rodząc mnie miała lat 38 i urodziła mnie zdrową3 kilową i 55 centymetrową dziewuszkę 9/10 gdyby nie żółtaczka ;p
  8. Gratulację Ja również zostane mama w sumie to juz w kazdej chwili to juz 39 tydzien i nadal czekam.
  9. jestem w 20 tygodniu ciąży i dziś byłam u kontroli u swojej pani doktor zrobila mi usg i w ogole ale malenstwo bylo odwrocone albo posladkami albo boczkiem a mnie okropnie ciekawi co urodze ! ;p
  10. Gosia123

    smutek w ciaży

    czy to normalne że wciąż smuce się i zastanawiam co ze mną bedzie kiedy urodze dziecko ? jestem w 20 tygodniu i mam 18 lat . potrafie sie cieszyc i korzystac z tej radosci jaką jest dziecko ale obawy takze sie pojawiają.
  11. Gosia123

    Nasze wypieki

    najlepszy placek pod sloncem 3bit ;D
  12. hej najlepsze miejsce dla mam i rodzin to dom ;p tu mozna sie czuc jak najlepiej:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...