Skocz do zawartości
Forum

Annia2308

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Zgorzelec/Dingolfing

Osiągnięcia Annia2308

0

Reputacja

  1. Moje pytanie jak w tytule wątku, proszę o informację jak mogę wyrejestrować się z serwisu? Interesujący mnie temat wygasł i moim życzeniem jest zamknąć swój profil w Parenting.pl Proszę w miarę możliwości o szybkie wskazówki.
  2. Magart Ja zajrzałam z ciekawości ;) Na Fb rzeczywiście lepiej. Ciekawość 1szy stopień do piekła - hyhyhyhy! :) Ale z drugiej strony to niekoniecznie, zabobon jakiś :))
  3. Siupka, miło ze odpowiedziałaś :) To rzeczywiście KONIEC. Do widzenia! ;)
  4. Echo zawitało tutaj, przenosiny na FB wygrały. Ja zaglądnęłam dzisiaj tu z ciekawości, czy może któraś z nas coś jeszcze napisze. Dziewczyny, szczerze, kto jeszcze TU zagląda? ;)
  5. Yolo, spokojnie! Rozumiem Twoje rozterki. Czlowiek czesto wariuje, kiedy czegos bardzo sie obawia. Wydzielina z pochwy to nie dowod na ciaze. Ciagnaca sie wydzielina to zawsze objaw dni plodnych, moze byc przezroczysta badz biala i zawsze jest to polowa cyklu - tak mniej wiecej. Zle samopoczucie to nie dowod na ciaze. Ciaza to nie choroba Kochna. Uwierz lekarce, stres potafi namieszac i stad Twoje zle samopoczucie. Jezeli od pieszczot o ktorych pisalas minelo juz 3 - 4 tygodnie dla swojejgo spokoju kup w aptece zwykly test ciazowy i wykonaj sama w domu. Jestem pewna, ze jesli pojawi sie na nim jedna jeydna kreseczka, to bedziesz mogla odsapnac i udowodnic sobie, ze NIE JESTES W CIAZY. Trzymam kciuki za pozytywne dla Ciebie rozwiazanie tego problemu :)
  6. hej Magart, piękna niunia :)) Bardzo fajnie, ze Dareczkiem zajęła się babcia na czas narodzin Kasi i ze milo przyjął siostrę. Widać dorósł już do roli starszego brata :) Dużo wspaniałych i radosnych chwil Was teraz czeka. Pięknie!
  7. hej :) Kropka milo, ze sie odezwalas. Swietnie, ze coreczka tak dobrze sie rozwija. Szybkiego przebicia trojeczek i jak najmniej uciazliwego. U nas lato w pelni dzisiaj zawitalo. Czekamy az slonko troche przestanie smalic, maz wroci do domku i wychodzimy pospacerowac troche. Nie mam ochoty sama wychodzic jakos... ;)
  8. Wow! Magart, szczere gratulacje! A Ty chcialas jeszecze dobry tydzien z brzuszkiem biegac ;)) Super wiadomosc! Brawo za ekspesowy porod! Siupka, cierpliwosci i jeszcze raz cierpliwosci. Moj maly mial przeblyski zlego zachowania jak do tej pory i wiem jak moze takie zachowanie frustrowac, ale moze rob tak jak Aguska nieraz pisala, na krzyki i bunty reaguj nie zwaracaniem uwagi. Nieobliczalna, 1sze slysze o takim sposobie na mdlosci :O
  9. Aguska, najprosciej jest posmarowac żelem Fenistil :) i fajnie, ze jestes zadowolona z zakupu, oby Ci samochodzik dobrze sluzyl
  10. hej dziewczyny, moj maly uskutecznia siusianie do nocniczka. Najsmieszniejsze jest to, ze on caly czas by siadal na nocnik, zeby potem moc wylac zawartosc do kibelka i moc uzyc spuczki... O rany! Co ja sie z nim mam ;) Aguska, udanego zakupu. Oby auto bylo w dobrym stanie, bo wiadomo jak to handlarze lubia klamac. Niestety. Magart, jak dzisiaj sie masz?
  11. magart, bidulko Ty nasza. Nie daj sie zwariowac. Sytuacja sie moze zmienic w kazdym momencie. Choc latwo pisac, to tzrymaj fason. Glowa do gory i obys mogla urodzic samodzielnie, szybko i jak najmniej bezbolesnie!
  12. Magart, to na pewno hormony ciazowe Toba rzadza i zniecierpliwienie :) Bedzie co ma byc, jestes juz na finishu. Lada dzien ciaza bedzie juz tylko wspomnieniem. Glowa do gory kochana Nieobliczalna, jeszcze ok. 2 godzinki i wyczekiwana wizyta u gina. Powodzenia! Przynies nam same dobre wiesci :)) A tesciow musieliscie solidnie zaskoczyc ta nowina. Wazne, ze Was ciaza cieszy :)) Tescie na pewno jak sie otrzasna tez beda zadowoleni. Bo jak tu sie nie cieszyc z nowego/nowej wnuka albo wnuczki???
  13. Cześć dziewczyny, u nas dzisiaj deszczowo caly czas. W nocy zaczelo padac, a teraz choc przestalo, to mokro starsznie i niebo cale uslane bialymi chmurkami. Ewelinka, fajnie ze napisalas :) Moj maly tez lubi pluskanie botkami w kaluzach. Super radocha! Ja z usuwaniem brodawek nie mialam okazji sie zmierzyc, ale wiem, ze dacie rade zwalczyc co trzeba :) Pomysl na tatuaz fajny, chociaz ja nie mam zadnego, to podobaja mi sie, jezeli sa niewielkie i z dobrym smakiem wykonane :) Ostatnio na komunii mojego chrzesniaka, jedna kobietka, mama 2,5 letniej dziewczynki miala wytatuowane jej imie po wewnetrznej stronie przedramienia i to dosyc duza czcionka. Musze powiedziec, ze robi wrazenie takie tatoo :)
  14. Witajcie kochane, nie bylo mnie tu przez weekend, a tyle nowych wiadomosci do nadrobienia :) Ja godzine temu polozylam spac malucha po ciezkiej niedzieli. Jak pislalam wczesniej bylismy na komunii mojego chrzesniaka. Z jednej strony ciesze sie bardzo, z obecnosci na niej, z tego ze nie odpuscilam jej sobie, a z drugiej - naprawde wiele zdrowia nas z mezem ta wyprawa kosztowala. Z reszta Robcia tak samo. Tyle kilometetrow, ktore pokonalismy i zarwane ostatnie noce, zeby z kolei zdazyc wszedziena czas, a na koniec wrocic do domu, zeby dzisiaj nad ranem byc spowrotem, to naprawde ostra przeprawa. Na szczescie juz za nami. Moj m jeszcze w pracy na dodatek, bo dzisiaj mial na druga zmiane i konczy o 22. Poza tym bobus moj zaczyna sam dobrowolnie korzystac z nocniczka. Ciesze sie okropnie, ze dorosl w koncu do tego etapu. Marlesia, ja mam podobne wrazenie co do innych dzieciaczkow w podobnym wieku do Robka, on tez jeszcze mi sie wydaje taki dzidzius ;) Dobranoc Majóweczki! :*
  15. Tu kilka fotek mojego szkraba z wczoraj :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12c95db6644c512c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f5e606fef971a9b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16917820afda1106.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...