Skocz do zawartości
Forum

Ania1980

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Toruń

Osiągnięcia Ania1980

0

Reputacja

  1. gratuluje wygranym corcia bardzo chciala abysmy my rowniez napisaly wierszyk wiec pozwolilam sobie go zamiescic mimo ze juz po fakcie :)
  2. Od porodu mama czyta to kobieta znakomita w barwnych światach wędrujemy super przygód doznajemy jest tez czas i na liczenie, codzinne literek ćwiczenie nawet Kubus moj brat mały ogląda z nami ksiązki dzień cały z mamą wspólnie tak czas spędzamy w szkole na pewno radę sobie damy.
  3. Pytam o to bo martwie sie ze mala ma dopiero 112 cm caly czas byla na 10-25 cent a teraz spadla na 3-10 robilam jej we wlasnym zakresie tsh ale jest OK Pani dr powtarza ze nie ma za kim byc wysoka (ja mam 168 a maz 170)
  4. ile wzrostu maja Wasze 6,5 letnie dzieciaczki?
  5. U mnie praca praca praca plus kontrole lekarskie ja po roku znow skontroluje "guzek w piersi" i jestem po kontroli u kardiloga z dzieciaczkami Kubus w styczniu echo a Martynka po ekg i rtg ma przyjsc za rok Martyna chodzi w przedszkolu do zerowki Kubus za rok do przedszkola o ile sie dostanie Martynka chodzi na balet ps. Ile wzrostu maja Wasze 6 latki - moja tylko 112 cm
  6. no tak o kotka juz wypytalam wszystkie za i przeciw czy teraz moge prosic doswiadczone osoby w posiadaniu w.wym zwierzatek o wyrazenie opinii? chodzi ewentualnie o kontakt, agresje, kudly ;) i smrodek, mozliwosc przytulania przez dzieci. Bede wdzieczna za wszystkie opinie.
  7. No na nas u tesciowej czeka wlasnie kotka biala w Łatki (obecnie ma 3 tyg). ale ja ciagle nie jestem przekonana z uwagi na to ze nie jestem kociara i po prostu nie wiem czy pokocham takiego zwierzaka (no i ta obawa o smrodek) - pod tym wzgledem jestem pedantyczna. Mam male mieszkanko i troche problem gdzie postawic kuwete (mysle jak cos o takiej zamykanej). boje sie tez tej toksoplazmozy (mam corcie i moze dlatego). Pewnie dla Was wlascicieli kotkow moje obawy wydaja sie bzdurne ale wynikaja glownie z braku doswiadczenia w posiadaniu kotka. A taki zwirek silikonowy ile kosztuje na ile starcza i co ile trzeba zmieniac (czy to jest taki ktory mozna splukiwac w toalecie?)
  8. jezeli moge to prosze tak szczerze - faktycznie smierdzi? czytalam o kuwecie z filtrem weglowym oraz zwirku silikonowym... czy kotka tez znaczy teren?
  9. Witam serdecznie :) ja wlasnie zastanawiam sie nad kotem do tej pory bylam psiara i przyznam ze troche sie boje kotow... tyle sie zlego nasluchalam (lacznie z tym ze jak sa dziewczynki to kot nie bo toksoplazmoza a jak maz chrapie to tez nie bo kot go udusi rzucajac sie na grdyke oraz "daj spokoj kot w mieszkaniu to straszny smrod"). Oboje z mezem pracujemy wiec nie moge sobie pozwolic na pieska bo przez ponad 8 godz nikt by z nim nie wyszedl na spacer
  10. Czy macie jakies doswiadczenie w tej kwestii? np zagrozenia, smrod ;) czyli ogolnie wady i zalety posiadania kota przy 2 malych dzieci
  11. Monikom wszystkiego naj naj naj
  12. Gratulacje dla pozostalych wygranych
×
×
  • Dodaj nową pozycję...