Skocz do zawartości
Forum

anettt1987

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    M

Osiągnięcia anettt1987

0

Reputacja

  1. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Oczywiście miałam na myśli dwupaczki ;) telefon sam przekształcił ;)
  2. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Cześć wszystkim, o mnie to sobie napewno zapomnialyscie ;) odeszłam sobie po cichutku z powodu braku czasu i dobrego samopoczucia które wykorzystywałam na rożne sposoby. Melduje ze dzis w dniu terminu urodził sie Hubert ważył 3930g i 56cm. Poród od zaczął sie od odejścia wód dość gwałtownie, na porodówkę trafiłam dopiero o 2 a Hubcio o5.35 był juz z nami :) wszystkim które urodziły serdecznie gratuluje a za pozostałe dwupaszportowcy trzymam kciuki aby wszystko dobrze die skończylo :)
  3. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Joanna89 kurcze to ja sie irytuje ze ty sie denerwujesz no bo czym? Tak poprostu napisałam a nue chciałam cie urazić, leżysz bo przeciez nie jestes w stanie funkcjonować, a samopoczucie mamy jest najważniejsze. Raczej chodzi mi o naturalna kolej ze jesli ktos odpoczywa to raczej porodu nie wywoła a jak ktos aktywny to siła rzeczy ten poród moze przyspieszyc. Przynajmniej takie wnioski wychodzą z pośród wielu mi znajomych, ale ja sama byłam aktywna w pierwszej ciazy a urodziłam dzien przed, ale kilka dziewczyn na forum pisze ze np wielkim sprzątaniem wywołały dobie pierwsze porody. Jej naprawde nie denerwuj sie na mnie bo nie ma o co poznuej będziemy sie mogły po naszych porodach śmiać jak to sobie planowałyśmy wszystko a wyszło jak wyszło :)
  4. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Kurcze jak czytam o praniu ze np macie 5 czy 8 pran to ja chyba naprawde mam za mało ciuszków :/ bo nie wiem czy ze 3 wsady sie uzbierają ;/ a to pierzecie tylko dla dzidziusia czy np przy okazji ze swoimi ?
  5. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Joanna89 czemu odrazu nie czytać jak ktos ma odmienne zdanie ;) przeciez po to wyrażamy swoje, żeby moc sie ustosunkować, nudno by było jakby kazdy ze wszystkim sie zgadzał. Ja to troche z sentymentem patrze ze jeszcze troche juz koniec i możliwe ze z brzuszkiem nue bede juz nigdy bo jednak zakładamy dwójkę dzieci. Dlatego jesli miałabym sie tak czuć jak teraz to mogłaby ona nawet dwa lata potrwać żebym sie nią nacieszyła ;)
  6. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Joasnna89 ja obstawiam ze urodzisz w terminie lub po ;) nie wiem jakies takue mam przeczucie :)
  7. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Nutrameg82 kurce moje pończochy kosztowały 219zl :/ mam ich dwie pary i musze kupić kolejna bo jedne mam letnie koło domu jedne pełne na wyjście i musze jeszcze letnie bez palców. Ja w nich chodzę codziennie chyba ze wychodzę do znajomych czy w jakies miejsce gdzie chce ładnie wyglądać a tak to mam jedna sobie widać je i chodzę w nich do sukienek ale tylko długich a do krótkich smaruje nogi pończochami w sprayu i wtedy nie sa takie widoczne. Ale jakbym nie miała ich w dzien to nogi sa obolałe i ciężkie. Kasiatko to nue jest tak ze nie nosisz pończoch bo ci nogi nie puchną, to działa inaczej, one poprawiaja krążenie w nogach poprzez ucisk i przez to krew odpływa swobodnie co zmniejsza ryzyko zakrzepu oraz powoduje ze żylaki poprostu nie rozrastają sue aż tak bardzo...
  8. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Nutmeg82 ja rownież po USG dopler i wykluczyli zakrzepicę ale ze względu na to ze w ciazy krew gęstnieje mam ta dawkę profilaktyczna w zastrzyku. Mnue nue straszy operacja ja wręcz sama o nią błagam bo przeciez nogi wyglądają paskudnie wstydzę sie sama przed sobą a co dopiero przed innymi :/ bede miała skleroterapie akurat zima to dobry czad ns takue zabiegi. A moge wiedzieć ile kosztowały Teoje pończochy? Chodzisz w nich sumiennie od rana do wieczora dzien w dzien ? Czy robisz pr.zerwy?
  9. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Hehe Gosia83 zdecydowanie to powiedzenie wymyślił chyba facet :) kurcze ja to naprawdę jeszcze nie mam nic przygotowane nic poprane poprasowane, gdzie tam torba do szpitala, a wy jak piszecie ze jyz wiecie jak ubierzecie dziecko ze szpitala to czuje sie wyrodna zła matka i chyba zacznę działac bo jak tak faktycznie za 3 tyg zaniemoge to bedzie lekka dupa. W sumie to i tak nie msm ubranek do czego wkładać bo czekam na szafe dla córki i zwolni sie komoda to bede działać A najlepsze ze przed nami dopiero remont ! Dlatego tak odkładam porządki na potem nowe firanki zasłony musze uszyć okna pomyć ( juz sobie załatwiłam siostrzenica przyjedzie ) ale to wszystko myślałam robić dopiero za 4/5 tyg
  10. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Faktycznie Joanna kazdy tydzień robi różnice, dlatego mam nadzieje ze za te kilka tyg nie położy mnie do łóżka. Kurcze nie moge i chyba dlatego musze funkcjonować, napeawde nie mam NIKOGO do pomocy męża w domu nie było od 2,5 Msc ... dopiero za 3 dni wraca na 2 tyg a potem na poród. I ja tez z tych co w zimie musiały węgiel i drzewo nosić chyba dlatego te wszystkie dolegliwości musiały byc mniej odczuwalne. Moze przemówiła przeze mnie zazdrość ze niektóre z was mogą sobie pozwolić na zwolnienie tempa, jak organizm tego wymaga a mojemu mężowi sie wydaje ze jak przyjedzie na 2 tyg przed terminem bedzie ok. Obym do tego czasu była w stanie zajść sie sobą i corka :/
  11. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Haha no nie moge ostatnie zdanie masło maślane przepraszam was :)
  12. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Justysia nie ma czego zazdrościć, bo tez masz córkę wiesz jak wyglada mniej więcej rozkład dnia, wlasnie u mnie nue ma ze boli, mam oczywiście dni ze cos ciągnie napina sie brzuch czy cmi ale wiem ze tak ma byc, oj krzyże to tez mnie bolą i to jak :/ ale ja mam znowu tak ze jak wstanę po nocy to jak paralityk skulona idę np do wc, wszystko boli ciągnie i zastane jest dlatego wniosek z tego taki ze długie leżenie wplywa na mnie negatywnie wiec nie wyobrażam sobie tego robić w dzień ;) dlatego ruch na mnue działa akurat pozytywnie, a moze faktycznie na inna osobę negatywnie nie wiem.
  13. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Catarisa co to takiego???
  14. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Nutrameg82 moje żylaki rownież sie powiększają naprawdę tonują taka kolej rzeczy jak sa to im bliżej porodu tym bedą większe, takze staraj sue duzo nie przybierać na wadze i zdrowo jeść bez przekąsek bo ja akurat jadłam prEd chwila kilka krakersów i mam straszne wyrzuty sumienia :( a jakie stosujesz leczenie ? Ja pończochy uciskowe, i zastrzyki z heparyny od czasu do czasu verumal maść w razie bolących żył. A tak to ruch wskazany i wiadomo wieczorem tak jak teraz leze z nogami do góry.
  15. anettt1987

    Wrześniówki 2015

    Kurcze nie sposób wchodzić tylko raz dxuennue na forum bo od 7 rano do teraz z 20 stron przybyło :) faktycznie Joanna89 jest nasza przewodnicząca bo najwiecej jest na forum, i pierwsza ma termin zazdroszczę ci tego czasu :/ Joanna sory że tak akurat w twoja stronę ale moze ci byc pozniej cieżko jak teraz prowadzisz salonowy tryb, pisałaś ze juz nie zejdziesz po schodach bo zadyszka i boisz sie ze urodzisz itd to będziesz szła tylko do lekarza a resztę w domu przesiedzisz? :( Wiem ze ci ciezko bo jestes kilka tyg przede mną ale spacery na swiezym powietrzu lepiej zrobią albo chociaż na ławeczce niż na fotelu z tel w ręku ;) Ja staram sie byc aktywna i nue usiedzę mam nadzieje że tak jak z pierwsza corka bede latac do samego końca ( jeszcze przed odejściem wód prowadziłam auto i na zakupy sie wybierałam ) byłam nad wyraz spokojna w ten dzień brak jakichkolwiek objawów. dzis zaprawilam 10kg ogorasow na kiszone , małosolne i w zalewie chili ale nie stałam nad słoikami tylko wygodnie siedziałam ( trzeba sobie ułatwiać życie ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...