Skocz do zawartości
Forum

ala0000

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Konstancin

Osiągnięcia ala0000

0

Reputacja

  1. Cześć, jak tam u Was?Korzytacie z ladnej pogody? Jakie plany na weekend majowy? U mnie dobrze, dzieci zdrowe i tylko to się liczy:) wiecie o czym mówię :) Zuza jest na zmianę super grzeczna albo kompletnie nie do opanowania. Oj ma swoje humorki:) Bruno pełen energii, sił brakuje. Ale przy tym wszystkim uśmiecha się nieziemsko :) Ja cały czas w biegu, próbuję skończyć studia podyplomowe. bez pomocy mamy i wyrozumiałości Bartka praktycznie niewykonalne. ale jeszcze nadal daję radę :) pozdrawiam i ściskam!!!!
  2. Aniołku!!!!Gratuluję!!!!Wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich!!!!
  3. Hej Dziewczyny, w ten świąteczny czas chciałabym Wam życzyć zdrowia, bo mając silną zdrową podstawę o szczeście, radość, miłą atmosferę to już zadbacie!:)Ściskam Was i Wesolych Świąt zyczę! U Nas spokojnie. Bruno skończył rok, Zu ma za sbą bardzo udany występ w Jasełkach. Jestem z niej naprawde dumna, miała dużą rolę, dużo tekstu i poradziła sbie mistrzowsko :) Jutro rano jedziemy na święta do rodziców więc w domu mam spokój, zrobiłam tylko sałatki i teraz wielkie pakowanie. Ściskam i pozdrawiam!
  4. Hej Aniołek, wieści dobre wiec gratuluję. Ja tam do porodu na ochotnika sie nie zgłaszam:)Moje dzieci wielkie sie rodziły ale przez CC na szczęście :) Dasz radę. Super, ze wszystko dobrze. I kciuki za dziewczynkę cały czas trzymać?:) Buziaki!
  5. Cześć, Katia, widziałam zdjęcia na NK. Super. Wyglądacie rewelacyjnie. Dzieci pierwsza klasa :) Ezelka, ale te dzieci rosną. U mnie podobnie. A jak Kinga, bywa zazdrosna? U nas pojawia sie zazdrosć, na szczeście w małym stopniu i pod kontrolą. Generalnie Zuza jest dumna, ze jest starszą siostrą, a Bruno wpatrzony w nią i na krok nie chce od niej odejść :) Powodzenia z pracą magisterską. Patusia, pozdrawiam! Ja dziś znów na zajęcia. Mój mąż dzielnie zostaje z dziećmi i kładzie je spać jak ja jestem na zajęciach. Miłego piątku!
  6. Cześć, Katia, milego kijkowania wieczorem :) Dobrze, ze Wik zdrowy, Maja zdrowieje. Nie wiem o co z galerią chodzi. Wczytuje mi zdjecia i poźniej nie ma ich. U nas jakieś choroby chyba sie zaczynają. Zuza ma kaszel, dziś o 17 idę z niaa do lekarza. O ile z katarem sobie radzę to z kaszlem nie wiem co robić, nie mam sprawdzonych syropów. Ja z kolei zakatarzona. Ale moge sie pochwalić, bo właśnie zaczęłam studia podyplomowe. Ciężko organizacyjnie to ogarnać bo zajęcia mam często ale może warto. Chciałabym trochę wrócić do zawodu i zacząć pracę w szkole, bo nie chcę już pracy w firmch rożnego rodzaju, gdzie siedzi sie wiele godzin a ostatecznie i tak kopa w tyłek się dostaje. Ani pieniędzy dużych ani czasu dla dzieci. Miłego dnia!
  7. hej, chciałam pozdrowic i wkleić zdjęcia ale galeria dziś ze mna nie współpacuje:) więc tylko pozdrawiam i ściskam!!!!
  8. Patusia, dziękuję bardzo. Ty to o nikim nie zapomnisz! Katia, dzięki, buziaki!
  9. Hej! Chciałabym zaczać od życzeń Wszystkim czterolatkom najgorętsze życzenia i moc całusów!!!!Dużo usmiechu i samych radosnych chwil!!!! U nas wakacje można uznać za udane.Bez wielkich wyjazdów ale bardzo fajnie spędzony czas. Jeździliśmy do moich rodziców, nad jeziora, z Zuzą miałyśmy "babski wypad" do mojej siostry do Poznania i nawet 3-dniowa wyprawa do Pragi bez dzieci. Trochę smutno skończyly się dla nas ponieważ pod koniec sierpnia zmarl mój dziadek:( Wyjątkowy człowiek! Zuza znów chodzi do przedszkola, Bruno rośnie. Już staje, chce chodzić i cały czas się śmieje. Niestety nadal na sen szkoda mu czasu :) Aniołek, gratuluję!!!!poczujesz jak to jest mieć w domu ksieżniczkę :) Katia, to już roczek za Wami, brawo! A śmierci kuzyna szczerze współczuję:( No to teraz wracam do doczytywania :) Milego wieczoru:)
  10. Cześć dziewczyny!!!! pozdrawiam wakacyjnie. Siedzę z dziećmi u dziadków, w planach były wyjazdy nad jeziora a tu taka pogoda! A jak Wam mijaja wakacje? Aniołek, ściskam Cię z powodów wszystkich (dwóch) i gratuluję! Ezelka, i Tobie gratuluję bo nie mialam jeszcze okazji. jak sobie radzicie? Katia, Majeczka fajna. Miłej niedzieli dla wszystkich!!!!
  11. Hej, ja na chwilke bo czasu brak. Ale u nas dobrze. W niedziele mielismy chrzciny Bruna. wszystko ładnie się udało. Dzień dziecka udany. Zulka zadowolona. Miłego dnia, sciskam, Patusia, dzieki za kawke, chetnie :)
  12. Hej, Patusia, jak Zuza po wycinanu migdałków?Fajnie, ze macie już to za sobą. Bloomoo,wspólczuję tego oczekiwania. A czy mialaś ostatnio usg robione, dziecko jest duże? Pytam bo u mnie ciaża była bardzo duża, a organizm moj zupełnie nie przygotowywal sie do porodu. Wtedy po konsultacjach została podjeta decyzja o cc. No i urodził sie Bruno o wadze 4570!!!! Trzymam kciuki za Ciebie! Mineralka, wyprostujcie te Wasze sprawy. Na pewno dasz radę, trzymaj sie! A z rodzicami nie powinno się mieszkać ale to na pewno wiesz; sytuacja często nie pozostawia nam niestety wyboru. Justyna, ale cudowne zdjęcie, oby więcej i częściej takiego rodzinnego czasu. Aniołek, jak się mieszka? jak Kacperek? Starletka, ostatnio jakoś cześciej zaglądasz. Miło :) Pozdrawiam, U nas spokojnie. Próbuję zaplanować coś na wakacje ale jakoś mi nie idzie. A Wy macie dziewczyny jakieś plany wakacyjne? Miłego wieczoru!
  13. Z życzeniami swiatecznymi nie zdążyłam, za to życzę Wam CUDOWNEJ, BAJECZNIE SŁONECZNEJ WIOSNY!!!! U nas spokój, swięta trwały długo, bo przez cały poprzedni tydzień przyjmowałam gości :) Dziś jeszcze Zuza w domu, przedszkole jeszcze ma przerwę. Bruno cudowny, bardzo pogodny i roześmiany. Ech, cudne te moje dzieci :) Od wrześnie Zu dostała się do innego przedszkola, państwowego - bardzo się cieszę. Ezelka, Bloomoo - Wy już niedługo rodzicie!!!!!!!! Aniołek, u mnie pobudki około 5 rano, Bruno jest takim rannym ptaszkiem, więc ja razem z nim :) Patusia, miłego dnia!
  14. Hej, dzięki Aniołku :) gońcie katar i kaszel. Nie pora na chorowanie :) Milego wieczoru :)
  15. Hej, u nas koniec siedzenia w domu. dziś pierwszy spacer z Brunem po rzerwie chorobowej. Aniolek, szybkiego końca remontu Milego dnia!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...