Skocz do zawartości
Forum

agness173

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gdynia

Osiągnięcia agness173

0

Reputacja

  1. No pewnie, że będzie dobrze! My za Was wszystkie trzymamy kciuki, więc musi być:))
  2. jaskula gratulacje ogromne!:)) Ucałuj Weroniczkę od ciotek
  3. Oj kochana, ostatnio był polecony post na onecie, że rozstępy są piękne:) Chyba warto dla maluszka się poświęcić, nie?:)
  4. Zielona herbatka to jest dopiero cudo nnatury, mi też pomogła:)
  5. Muminka feminal jest najlepszy, mówię bo sama biorę:)
  6. SamaMama Kochanie, ale jesteś dzielna kobietka... ;* Anulka ma super mamę, tylko pozazdrościć:) i szczere wyrazy współczucia [*]
  7. justineWW poproś lekarza,żeby przepisał Ci magnez. Dziwne, że wcześniej nie pytał o skurcze ani nie zaproponował magnezu? W każdym razie magnez jest dośc tani:) A witaminki bierzesz?
  8. Anioleczek0202 mocno trzymamy kciuki! Na pewno wszystko bedzie dobrze, dasz radę;* No i szybko pisz jak juz się dorwiesz do kompa:)
  9. Natalia1987 Kochana, jak chcesz zobaczyć to wchodź na moją stronkę:) Tam przy każdej notce wklejam aktualne zdjęcie A Wiki kopie troche mniej, widocznie albo się jej znudziło, albo ma mało miejsca:) A Ty jak się czujesz? Mi na nic nie starcza czasu, boję się, że nie wyrobie ze wszystkim, co chciałam załatwić... I tak latam i biegam, a to przecież może przyspieszyć poród...
  10. agness173

    Witam

    I ja się dołączam. Dasz radę na pewno, każda z nas musi przejsć przez większe i mniejsze problemy, chodzi o to, by potrafić stawić im czoło... Życzę Ci tego z całego serca:*
  11. agness173

    Listopad 2008

    Asanna dzięki wielkie! :* I szczerze mówiąc im bliżej terminu tym bardizej się boję porodu... SuzyMummy ale śliczna z Ciebie dziewczyna:) spokojnej ciąży kochana;* i dbaj o siebie:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...