Skocz do zawartości
Forum

123afrodyta

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    New York

Osiągnięcia 123afrodyta

0

Reputacja

  1. u nas pada, wstretna pogoda. Julka zostaje dzisiaj z tatusiem. Pracuje ale tylko 2 dni. Buziaki i milego spacerku:)
  2. Czesc wszystkim. Milego dnia Wam zycze, a ja wychodze do pracy... do jutra
  3. YouTube - Smieszne Rysunki ale dobre hehe
  4. Wlasnie jedna z nich do mnie dzwoni na skype. Uciekam. Jak cos to milego dnia, i upojnych nocy.....
  5. Pa i smacznego. Pozdro Dla Twego M :)
  6. Siostra jest obywatelka, moja corcia tez a ja jeszcze czekam..... Takie glupie prawo
  7. Dzisiaj moja mama do Ambasady pojechala. Mam nadzieje ze dostaie wize. ( strala sie juz 5 razy, i za kazdym razem jej odmawiali).
  8. A dzisiaj to chyba Julke wczesniej spac polozymy, i hmmm moze o braciszka sie postaramy hehe. :)
  9. Migdalic... hmmm jak to ladnie ujete:)
  10. A mam fajna komedie polecam wszystkim. Wczoraj to plakalam ze smiechu. PANSTWO MLODZI CHUCK I LARRY.
  11. zaraz sprzatanko, male pranko i biore Mala i szorujemy do sklepu cos dla tatusia na Walentynki kupic.
  12. Wiesz ja dopiero wstalam. Pije kawe i jem sniadanko.
  13. Co do sprzatania to ja jestem taka sama. Siostra sie ze mnie smieje, ze jak zawsze do mnie dzwoni i pyta co robie to jest zawsze taka sama odpowiedz: SPRZATAM..... Mie moge patrzec na okruszki i stojacy kubek w zlewie. Moj M juz zaczyna mowic ze to choroba.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...