Skocz do zawartości
Forum

Opinie na temat porodówki w Zakopanem i Nowym Targu


aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Aneta- wszystkie opinie które ja czytałam sa bardzo, bardzo pozytywne
mówią, że to najlepszy szpital na świecie aby urodzić dziecko i szkoda ze nie ma sal jednoosobowych ;)
ale jeśli masz zamiar tam rodzić to po tym co czytałam i słyszałam- żałuję, że nie ma takiego szpitala z takim personelem w Warszawie -i bardzo dobry wybór.:Śmiech:
mówimy o Szpitalu Powiatowym im. dr Chałubińskiego w Zakopcu.
tu masz komentarze kobiet tam rodzących
Fundacja Rodzić po Ludzku - szkoły rodzenia, szpitale, poradnie laktacyjne

Odnośnik do komentarza

Droga Aneto !!Moja rada nierodz swojego dziecka w szpitalu zakopiańskim , ja jestem po porodzie w tamtejszym szpitalu i wierz mi że o mały włos nieumarłam przez niedbalstwo a staromodne metody rodzenia się dzieci .Skonczyło się porodem KLESZCZOWYM , pęknięciem i usunięciem macicy , transfuzją krwi oraz śpiączką farmakologiczną gdzie lekarze niedawali mi za dużych szans przeżycia . Przykro mi że w tak brutalny sposób to przekazuje ale będę ostrzegać każdą rodzącą kobietę przed porodem w szpitalu zakopiańskim .

Odnośnik do komentarza

Witajcie,mam na imie Karolina 30 czerwca rodziłam w szpitalu w Nowym Targu,i jesli moge doradzic to polecam własnie tam!dzieki temu ze Miałam poród rodzinny,wspaniala połozna P.Agatke której pragne jeszcze raz za wszystko podziekowac[DZIEKUJE PANI AGATKO JEST PANI WSPANIAŁA KOBIETA]................ nie boje sie nastepnego porodu,wcale nie było tak strasznie jak niby mialo byc!pozdrowienia rowniez dla WSZYSTKICH pielegniarek które sa naprawde przesympatyczne!DZIEKUJEMY

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/2/2008 o 8:34 AM, Małgosia napisał:

Witaj Aneta- wszystkie opinie które ja czytałam sa bardzo, bardzo pozytywne
mówią, że to najlepszy szpital na świecie aby urodzić dziecko i szkoda ze nie ma sal jednoosobowych 😉
ale jeśli masz zamiar tam rodzić to po tym co czytałam i słyszałam- żałuję, że nie ma takiego szpitala z takim personelem w Warszawie -i bardzo dobry wybór.:Śmiech:
mówimy o Szpitalu Powiatowym im. dr Chałubińskiego w Zakopcu.
tu masz komentarze kobiet tam rodzących
Fundacja Rodzić po Ludzku - szkoły rodzenia, szpitale, poradnie laktacyjne

Fundacja Rodzić po Ludzku to rzetelne źródło opinii o porodówkach 

Kiedy masz termin porodu  [reklama usunięta]?

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...