Skocz do zawartości
Forum

Poród w wodzie w Warszawie - gdzie?


Gabi82

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to: w Międzyleskim szpitalu, na Inflanckiej oraz w Św Zofii na Żelaznej rodzić w wodzie

podobno trzeba za to płacić i położna musi potrafić taki poród odebrać... więc można domniemywać, że jej tez trzeba zapłacić..

też chciałam poród w wodzie ale chyba jednak będzie tradycyjnie naturalnie bo w tym szpitalu, w którym będę rodzić nie oferują tego, a przynajmniej do tej pory nie oferowali... przed samym porodem się dowiem..

Odnośnik do komentarza
Gość ciężaróweczka

Też chciałam i słyszałam, że na Inflanckiej jest to teoretycznie możliwe, ale.. Podobno jest tam tylko najzwyklejsza, wąska wanna, a nie taka specjalna szeroka do porodu. Więc podejrzewam, że można sobie na chwile wejść w początkowej fazie skurczów i wyjść.. Zawsze coś, chociaż powiem Ci, że ja chyba jednak wskocze u siebie w domu do wanny jak się wszystko zacznie i dopiero pojadę do szpitala..

Odnośnik do komentarza

Rodzić w wodzie można na pewno na Żelaznej. Ja polecam ten szpital. Uważam, że rodzić to można wszędzie. Ważna jest opieka poporodowa. Jeśli będziesz chciała karmić piersią i będziesz miała jakiś z tym problem to możesz liczyć tam na pomoc. Ja wiele się tam dowiedziałam o tym jak pobudzić laktację

Wcześniak też człowiek wcześniak i co dalej
i jeść też musi
wcześniak rozszerzamy dietę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...