Skocz do zawartości
Forum

a może Wołomin??


freya

Rekomendowane odpowiedzi

Freya ja tam rodziłam i to dwukrotnie :Uśmiech: co prawda dwa razy cc, więc osobistych doświadczeń z pn nie mam, ale koleżanka, której ten szpital poleciłam też zdecydowała się tam rodzić poraz drugi. Miły i ciepły personel lekarski i położniczy. Dobra opieka nad mamą i maluszkiem. Wszędzie oczywiście są ludzie, więc jeden lekarz czy położna jest milszy czy bardziej chętny do pomocy, ale na prawdę na opiekę nie można narzekać, co się zdarza w warszawskich szpitalach. Jest też tam cudowna lekarka neonatolog bardzo młoda, ale fachowa i bardzo serdeczna, spokojnie odpowiada na wszelkie nawet banalne pytania. Położne pomagają w karmieniu, jeśli jest problem z uspokojeniem maluszka (u nich i u pielęgniarek noworodkowych zawsze się uspokajają). Jak pierwszej nocy ze mną Tosia mi płakała, to same przychodziły z pomocą. Jeśli masz pytania śmiało pytaj. Jeśli potrzebujesz lekarza pracującego w Wołominie, to mogę polecić tego, który prowadził moją ciążę z Tosią, ale nie ma w Wołominie problemów z przyjęciem do szpitala. I co ważne, to ceny za salę do porodu rodzinnego są niższe niż w warszawskich szpitalach :Uśmiech: Polecam.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...