Skocz do zawartości
Forum

Lublin - szpitale


ela84

Rekomendowane odpowiedzi

Czy polecacie jakiś szpital w Lublinie?

Porodówki mają:
- PSK 4 na Jaczewskiego,
- Szpital Jana Bożego przy ul. Lubartowskiej
- Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny na Staszica
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny na al. Kraśnickich

Zależy mi na rodzinnym porodzie naturalnym bez nacięcia krocza.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Ja rodziłam na ul.Lubartowkiej,rodziłam sama więc jak np z porodem rodzinnym jest to nie wiem,na sali porodowej było kilka ciężarnych leżałyśmy oddzielone ścianką lub parawanem,nie wiedziałam by ktoś korzystał z porodu w wodzie,piłek,czy innych nowszych sposobów,raczej każda rodziła tak samo,kłada cie plackiem na łóżko,raz na jakis czas zajrzą a potem na fotel porodowy sie kładziesz i rodzisz,byłam nacinana i popękałam więc troche szycia potem było.poród taki sobie,opieka nad dzieckiem ok,nieograniczone wizyty,z dzieckiem jestes cały czas aby na badania i wieczorne kąpanie go zabieraja,jesli czegos nie wiesz ,nie umiesz możesz dopytywać.A i była jedna rzecz która bardzo mi się nie spodobała ,ponijając to że nacieli mnie wogule nie pytając o to,gdy już wody mi odeszły i zaczełam już rodzic to mały jakos się nie spieszył i lekarz zaczął naciskać rękami na mój brzuch tak jak by chciał go wypchać z brzucha ale odrazu powiedziłam żeby przeztał to robic i że urodze sama.

Odnośnik do komentarza

Ponoć na jaczewskiego ale jak wszędzie tak i o tym szpitalu słyszałam dużo dobrego ale i zdarzała się krytyka. Znajoma mojej siostry stryjecznej tam właśnie rodziła bo każdy jej polecał te placówkę. Rodziła przez cesarkę i trafiła na takie położne że na drugi dzień po zabiegu już musiała sama zajmować się malcem co nie było łatwe bo wiadomo szwy i zmęczenie dawały się we znaki na szczęście rodzina jej pomagała. Druga koleżanka znów zachwalała szpital wygodne łóżka, duże sale, profesjonalna pomoc w trakcie porodu i po. Ona z kolei rodziła naturalnie. Oj różnie bywa w każdym bądz razie życzę trafnego wyboru i łatwego porodu. U mnie jeszcze 2 miesiące :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...