Skocz do zawartości
Forum

"Święta Rodzina" Poznań


maura

Rekomendowane odpowiedzi

Siwtej rodziny to mi nawet moja gin niepolecala...a na polnej jednymslowem masowka... sasiadka jakpojechala rodzic powiedzieli ze wsyztskie sale zajete i wyslali ja na lutycka a ona juz rozwarcie miala 10 cm i skurcze niezle...a z lutyckiej zadowolona ze hoho

ja rodzilam na lutyckiej mam swietna polozna namiary moge podac jest exstra bez bolu, syuper opieka.

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Ja rodziłam 9 lat temu na Lutyckiej i wspomnienia mam traumatyczne. Może dlatego, że po zajęciach w szkole rodzenia byłam przekonana, że chodzi o poród aktywny a tu nieprzyjemna niespodzianka. Po pierwsze poród wywoływany, po drugie przypieli mnie do łóżka o 12 w południe i do porodu 0 20.50 nie mogłam się ruszyć. Byłam niedawno zobaczyć czy coś się zmieniło- niestety metody te same... Wstać nie wolno, łóżka jedynie nowe- można bardziej siedzieć, nie leżysz już płasko na plecach ale znieczulenie zo to dalej kosmos- pani mnie przekonywała, że to bardzo niebezpieczne...

Odnośnik do komentarza

Myślałam o Lutyckiej dopóki tam nie poszłam :) ale dziękuję- chętnie wezmę te namiary, bo nie wiadomo, gdzie skończę...;) A co to znaczy "bez bólu"? Kiedyś dawali dolargan (załatwili mi nim dziecko, mała nie oddychała tak była naćpana bo podali mi go kidy miałam bóle parte a nie kiedy mnie bolało...)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...