Skocz do zawartości
Forum

Szpital w BYDGOSZCZY


justa83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Poradźcie mi proszę drogie Mamusie, który szpital w Bydgoszczy polecacie.
Do porodu jeszcze daleko (10 tc), ale warto zorientować się już teraz :)
Słyszałam, że od lutego tego roku miał powstać nowoczesny oddział położniczy przy ul. Markwarta, ale nie mogę znaleźć nigdzie żadnych informacji.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Wiszc co muszę pomyśleć gdzieś coś znalazłam ale nie wiem gdzie mojego kuzyna żona rodziłą ostatnio w 2ce i nie byli zadowoleni bo trwa tam remont i jest strasznie dużo kobied w pokoju w bizielu skolei niby ok ale też nie wiem jak mam wszystko ok i jak dzidzia nie zacznie sie wykluwać przed 37 tyg to idna markwarta.A jak tam nie będzie miejsca to się zastanowię , jeszcze pod koniec marca przejadę się z mężem po porodówkach na zwiady. Pozdrawiam.
:36_15_29:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44583.png

Odnośnik do komentarza

Ponoć bardzo fajny jest ten oddział na Markwarta, tylko że nie mają tam oddziału patologii ciąży. Gdyby coś nagle okazało się nie tak podczas porodu to niestety, ale dzidziusia będą musieli wieźć do innego szpitala (tak słyszałam). Moja znajoma chodzi do gina na Markwarta i poprosiłam ją żeby się dowiedziała czegoś o tym oddziale - dam znać jeśli się czegoś dowiem. Pozdrawiam i gratuluję dużego brzuszka :)

Odnośnik do komentarza

Hej !
Ja też myślę o Bizielu.
Chcę się za tydzień wybrać tam na " zwiedzanie ", więc jakby co, to WAM napiszę moje odczucia.
Ja jestem z okolic Bydgoszczy i na dojazd muszę przeznaczyć dobrą godzinkę .
Mam nadzieję, ze zdążę jak nadejdzie godzina zero !!! Pozdrawiam mamusie z Bydgoszczy i okolic !

Odnośnik do komentarza

Dzięki Natali:)
Czekam na relację... Nie martw się jeśli to Twoja pierwsza ciąża to na pewno zdążysz. Jeszcze będziesz się modlić, żeby było już po wszystkim :)
Moja znajoma niedawno rodziła w Bydgoszczy, więc jak tylko uda mi się z nią skontaktować to dam Wam znać jakie ma odczucia i co poleca.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...