Skocz do zawartości
Forum

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka ma od 8 lat azs, często z ciężkim przebiegiem.
Polecam spróbować tabletek do ssania strallergium, badania naukowe w Polsce prowadzi od wiosny prof. Kaszuba konsultant krajowy z Łodzi - program strallergium, więcej na testerzyproduktów.pl i strallergium.pl, osoby z azs mogą zostać objęte tym programem, kontakt przez stronę www
Moja córka bierze od wiosny ten preparat i jest naprawdę skuteczny, bo działa szybko tzn likwiduje min świąd.

Odnośnik do komentarza

W internecie jest mnóstwo wiadomości na temat AZS, poza lekami warto też pamiętać o tkaninach, które mają kontakt ze skórą dziecka - należy sprawdzać skład na metkach, często pod szyldem bawełny sprzedaje się coś, co jest mieszanką, a dzieci o wrażliwej skórze powinny mieć kontakt wyłącznie z naturalnymi tkaninami. To samo dotyczy pościeli, kocyków itd. - bardzo popularny polar to nic więcej jak poliester, który zaparza i zapaca delikatną skórę. Najlepsze dla dzieci z problemami skórnymi są pościele z lnu - są antyalergiczne i antybakteryjne. Sama zainteresowałam się tym tematem, kiedy mój synek zaczął mieć szereg problemów skórnych. Używamy teraz pościeli lnianej, która nie akumuluje roztoczy kurzu domowego, a to także ważna kwestia. Warto poszukać w internecie takich pościeli, można je dostać np. tutaj. Dobrze też byłoby używać wypełnień z naturalnych surowców.

Odnośnik do komentarza

AZS jest niewdzięczną chorobą. Ciągnie się latami, często towarzyszy nam całe życie. Ja mam 31 lat i AZS stwierdzone od 7 miesiąca życia :/
Podstawa to pielęgnacja: emolienty do kąpieli + nawilżanie skóry 2 razy dziennie. Jak choroba daje o sobie znać wtedy smarujemy np. Dermaveel, który jest bez sterydów. Czasami bez sterydów się nie obejdzie - ale o tym decyduje dermatolog, do którego musimy chodzić regularnie. Przy małych dzieciach pielęgnacja przysparza problemów, można wtedy wspomóc się np. aplikacją na telefon dermaveel, którą pobieramy za darmo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...