Skocz do zawartości
Forum

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

prosze o pomoc 7 listopada 2007 roku poroniłam w 9 tyg lekarz kazał mi odczekac 6 miesiecy od 4 miesiecy staramy sie o dziecko bo bardzo pragne miec i nic mam pytanie czy po poronieniu moga wystepowac jakies kaplikacje? miesiaczke mam regularna własnie dostałam 10 czerwca ale trwała ona jeden dzien czy moze to ze bardzo pragne miec dziecko i czesto otym mysle moze byc powodem tego ze nie moge zajsc w ciaze ?prosze o odpowiedz i wskazówki co robic bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza

witaj marto, doswiadczenie wielu osob pokazuje ze usilne starania i wyczekiwanie nie zawsze idzie w parze z oczekiwanym efektem. Pewnie trudno ale trzeba odpuścić sobie ciągłe myślenie o tym dolacz do rozmow http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/139-czekajace-na-2-kreseczki-73.html#post158044

Odnośnik do komentarza

Racja z tym artkulem, krwawienia po poronieniu sa inne, niz przed-u mnie kilka 1szych dni skape, potem normalne i znow skape. Miałam do 6dni, teraz nawet 8-9-masakra:(nie staraj sie na siłe-daj sobie czas.Ja poroniłam we wrzesniu, jest marzec i dalej liżę rany choc chcę miec dziecko.Spokojnie, najpierw badania, odpoczynek i pozytywne nastawienie a nie szarpanie sie, bo "muszę" czy inni tego oczekuja. Wsluchaj się w siebie, daj sobie czas, powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...