Skocz do zawartości
Forum

Jak opisać rzeczy do przedszkola?


adasaga3

Rekomendowane odpowiedzi

Szczoteczkę, kubek, pastę, grzebień ma podpisane markerem. Ubrań nie podpisuję - wiszą w woreczku na wieszaku lub leżą w przegródce córki. Jeszcze nigdy w cudzych rzeczach nie wróciła, ani nic nie zginęło.
W sklepach odzieżowych i w necie są dostępne pisaki do podpisywania ubrań. Widziałam też, że można zamowić wszywki z nazwiskiem dziecka

Odnośnik do komentarza

Adasaga3, widzę, że Marzen@ napisała to samo co ja chciałam, więc już nie będę się powtarzać ;)
Ale choć moim dzieciom nie zdarzyło się, żeby wrócili w czymś nie swoim, to słyszałam od innych o takich przypadkach. Wtedy mnie dziwiło, że rodzic nie rozpoznaje ubrań własnego dziecka ;). Babcia, czy ciocia jest usprawiedliwiona, ale rodzic?! ;)

Odnośnik do komentarza

ja podpisywałam piżamkę na metce, pisałam długopisem i wytrzymywało nawet w praniu:) tak, jak dziewczyny piszą, rzeczy nie giną:)
poza tym nie wiem, jak to robią panie z szatni, ale kiedyś była taka sytuacja, ze czapka leżała na podłodze nie między wieszakami, ale gdzieś w okolicach sali i pani wiedziała szatniarka wiedziała, czyja to czapka! one mają pamięć do takich drobiazgów:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...