Skocz do zawartości
Forum

Zabawy na poczucie humoru


Rekomendowane odpowiedzi

Margeritko, nigdy się nad tym nie zastanawiałam.
Często wykorzystuję do takich zabaw lalki/pacynki.
Dziś np. udawałam, że ulubiona lala mojej córy tańczy z Kubusiem Puchatkiem. Nagle lala zakręciła w powietrzu salto, córa była zaskoczona, a ja do Lali: "LALO, co Ty robisz? Miałaś tańczyć, a nie fikołki robić!"
Córa dostała czkawki od śmiechu.
Sama też już ma niezłe poczucie humoru. Wkłada nam kulki z plasteliny do butów. Kiedyś wyjęłam jedną z mojego buta i jej oddałam. A ona spojrzała, że obok stoi but jej brata. Beznamiętnie włożyła ją do jego buta. Patrzę, a ona z iskierkami w oczach woła: KA-Ka (imię brata) i niesie mu buty. Zaczęła się śmiać, gdy on wkładał nogę do buta :P
Skąd jej się to wzięło? Nie mam pojęcia. Bo my sobie nie robimy takich dowcipów :P Ale może dzieci urodzone 1.go kwietnia już tak mają ;)

Odnośnik do komentarza

Polecam książki z serii "Pan Pierdziołka..." - mamy komplet :))), zwłaszcza część książki, pt.: "niegrzeczne rymowanki"
Dzieciaki to uwielbiają.
Wszystkie wyliczanki mogą służyć zabawie, ale nie tylko...
ostatnio usłyszałam odpowiedź na moje pytanie do dzieci: "SPAĆ. Wiecie która godzina?"
"pękła sprężyna. Dla takich smarków nie ma zegarków".
Pełno tam wierszyków i rymowanek. Nie tylko śmiesznych - ale te zwłaszcza podobają się maluchom.
Naprawdę warto zainwestować w te książki - moi dostali w prezencie. Górna cena to coś koło 15/17zł za szt. Ale wiem, że co jakiś czas są w Biedr... po 8,99.

I owszem uważam, że poczucie humoru ma związek z inteligencją i na odwrót. Ale często bywa też jakby.... cechą wrodzoną człowieka.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...