Skocz do zawartości
Forum

Faza "księżniczka"


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam u Waszych córek drogie mamy faza księżniczek, przebierania się za księżniczkę, chodzenia w koronie? U nas właśnie to trwa i ciągle słyszę o toaletce dla księżniczek, którą miała koleżanka Oli - i teraz pytanie do Was. czy dziewczynki długo się tym bawią, czy im się to raczej szybko nudzi? Jest to trochę gabarytowe i nie wiem, czy spełnić to marzenie, czy poczekać.

Odnośnik do komentarza

Widziałam takie cudo u kuzynki. Jej córa jest zachwycona. Moja 20m. wówczas córa jej tego nie zepsuła. Bawiła się magiczną różdżką w otwieranie i zamykanie lustra.
Można pomyśleć nad stworzeniem czegoś takiego z kartonów i z wybranego lustra z IKEA (choć wtedy nie będzie się otwierało na magiczne zaklęcie ;)
U nas zdecydowanie brak miejsca na takie wynalazki. Kuchnia cieszy się zdecydowanie większym powodzeniem.

U nas jest faza na KOTKI. Skarpetki mogą mieć różny kolor, ale muszą mieć kotka :D

Odnośnik do komentarza

anaaa
Bettyy
Ja zaczynam paczki zbierać :D

super, aż ciekawa jestem efektu u Ciebie :) ...
i do tego skusiłaś ..oj pobawiłabym się ale nawet nie mam gdzie tego już u dziewczyn postawić i do tego musiałoby być razy dwa ;)

razy dwa, skąd ja to znam:) u nas też najlepiej, gdyby wszystkie zabawki były razy dwa, ciągle "to moje", "nie, to moje"...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...