Skocz do zawartości
Forum

Zebrania w przedszkolu


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

U nas będzie spotkanie w przyszłym tygodniu, am być króciutko. W zeszłym roku tez było krótko, organizacyjne sprawy - kiedy dzień babci, jasełka itp, informacje nt. kontroli logopedy, pytania rodziców.
Nie bardzo jest co ustalać, bo wyprawke i imprezy zapewnia przedszkole, a o postępach i zachowaniu dziecka rozmawiam z paniami na bieżąco

Odnośnik do komentarza

Spotkanie trwało ponad dwie godziny.
Pani dyrektor to niesamowita gaduła, ale też "jajcara", jak to ją określił jeden z rodziców ;)
Poznałam też Nauczycielkę mojego syna. Miła i konkretna. Mnie się podoba.
Ma sporo planów względem swojej grupy. Oby jej się wszystko udało, dzieciaki na pewno nie będą się nudzić :)

Odnośnik do komentarza

nikawa wow faktycznie niezła ilość dzieci a tym bardziej ilość pań przydzielonych do niej. Fajnie, że takie konkretne to zebranie..
u nas do tej pory nie było ale patrząc na inne z poprzednich lat nie ma czego żałować :P zawsze było ogólnie i często nie na temat. Zawsze też późno po rozpoczęciu już roku przedszkolnego gdzie wszystko już było poustalane w poszczególnych grupach

Odnośnik do komentarza

To jest państwowe przedszkole integracyjne. Grupa jest nieliczna, gdyż mają bardzo małą salę. Baaardzo małą. U mojego synka w grupie jest 3. dzieci niepełnosprawnych. Tak na co dzień są dwie panie, popołudniami wystarcza jedna. Jedna z tych czterech, to woźna. Każda grupa ma swoją, która dba o porządek, roznosi posiłki itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...