Skocz do zawartości
Forum

Wzrok u dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

nasza młodsza ma dosyć dużą wadę niestety .. poszłam skontrolować ją do okulisty bo oglądając bajki czy w tv czy na komputerze marszczyła mocno brwi jakby.. a jeszcze wyszło jedno..gdy tylko zaczęła nosić okulary to chętniej i częściej zajmuje się malowaniem i zaczęło jej całkiem fajnie to wychodzić bo wcześniej nie chciała a jak już się wzięła za malowanie to wychodziły bazgroły.. teraz wiemy, że po prostu nie widziała z bliska bo ma plusy
Starsza też była parę lat temu bo za długo uciekało jej oko..na szczęście było wszystko ok. Teraz też ją zapiszę jeszcze kontrolnie w związku z zaczęciem I klasy od września.

Odnośnik do komentarza

Justyna tylko nie zawsze wzrok bada lekarz ..u nas na bilansie robia to pielęgniarki i u nas nie zauważyły nic niepokojącego..chociaz ja obserwując córkę i owszem bo bardzo długo zastanawiała sie co jest na obrazku choć znała te kształty jednak co okulista to okulista.
margeritka super,ze wzrok ok

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu niepokoił mnie fakt,że mój 4-letni syn kiedy oglądał tv stał przy samym ekranie.Kiedy coś oglądał np.książkę,przystawiał ją bardzo blisko buzi.Na bilansie pielęgniarka stwierdziła,że mały nie widzi dobrze już w odległości 4m. Co to znaczy? Czy Max ma krótkowzroczność? Słyszałam,że jak ktoś ma minusy to nie da się tego wyleczyć i nawet grozi to utratą wzroku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...