Skocz do zawartości
Forum

Problem z przedszkolanką


Gość Lena11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosyć nietypowy problem, a w zasadzie mamy, ja i kobieta, z którą żyję. Ona jest mamą 4 latka, który oczywiście chodzi do przedszkola (prywatnego). Jest tam pani przedszkolanka, która ze względu na uraz osobisty do mojej dziewczyny, próbuję przeciągnąć małego na swoją stronę, na większości zdjęć z przedszkola jest przy Nim, trzyma go na kolanach itd. kiedy przychodzimy razem Go odebrać, ona z premedytacją całuje małego w usta. Nie podoba nam się to zachowanie, a wszelkie upomnienia są ignorowane, wiemy, że ta kobieta jest po szpitalu psychiatrycznym, a na dokładkę cierpi prawdopodobnie na schorzenie typu borderline. Nie wiem jakim cudem dostała pracę w przedszkolu...

Moje pytanie jest takie: co robić? Czy jest jakaś organizacja, gdzie można to zgłosić, najlepiej anonimowo? Nie chcemy Go przenosić tylko na okres wakacji, bo pod koniec lata zmieniamy miasto, więc i tak mały będzie miał zamieszanko. Dyrekcja przedszkola też nie wchodzi w grę, przedszkole prywatne, dyrektorka olewa wszystko...
Help!

Odnośnik do komentarza

Trzeba przede wszystkim zgłosić sprawę do organu prowadzącego daną placówkę. Nie da się tego jedynie uciszyć, bo pozwalamy na takie traktowanie wobec też innych dzieci. Pamiętaj każde pismo do placówki wymaga pisemnej odpowiedzi w ciągu 14 dni, także w postaci pisemnej. Nie należy pozwalać na takie traktowanie.
Poza tym proszę pamiętać, że macie prawo skorzystać z porady prawnika by wiedzieć co w takiej sytuacji możecie zrobić.
Jeżeli Pani wychowawczyni nie reaguje na państwa upomnienia trzeba również na ręce dyrektora placówki wnieść zażalenie wobec opieki tej pani i jej postępowania wobec dziecka. Dyrekcja musi sie odnieść do pisma. Jezeli to nie poskutkuje zostają organy wyższe.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...