Skocz do zawartości
Forum

Bunt trzylatka


Rekomendowane odpowiedzi

Jak się u Was objawiał bunt trzylatka? Jak się zachowywało dzieci w tym czasie? U nas Ola przeszła silny bunt dwulatka, do którego dołożyło się jeszcze to, że urodziła jej się młodsza siostra, teraz widzę tylko, że nie lubi sie ubierać na dwór i z piżamki...może w niej chodzić do południa...Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza

Marg moja Julcia z tą piżamką ma tak samo, mogła by w niej chodzić cały dzień, co do wychodzenia na dwór nie mamy problemu bo mogłaby być na dworze cały dzień

co do buntów to widzę że moja córcia stara się wymuszać na mnie pewne zachowania ale.... walczę z tym na ile to jest możliwe, nie przejmuję się(choć to jest bardzo trudne) gdy np w sklepie upatrzy sobie jakąś zabawkę i ni jak nie idzie jej oddać nic podobno trzeba zacisnąć zęby i to przeczekać

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Moj najstarszy syn zaniedlugo skonczy 5 lat i nie widac zeby ten bunt mial sie skonczyc,a zaczal sie jescze przed drugimi urodzinami,drugi synek ma 2lata i niecale 3 miesiace i narazie nie ma buntu,jedynie to wszysto chce robic sam,jesc,sikac do nocnika i go wylewac,choc czesto wszystko trafia obok ubikacji,otwierac drzwi kluczami,wyciagac pranie i td,najgozej jak naprawde nie mam czasu i mam inne rzeczy do zrobienia,nawet wozek chce po powrocie sam schodami w dol do piwnicy chowac i wtedy kiedy naprawde nie moge mu pozwolic bo cos jest niebezpieczne to jest pisk na caly blok,wtedy w jedna reke wozek na druga synek i szybko uciekam!

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

Najbardziej mnie wkurza że leniwa do nauki i pomocy w domu. Jak mówimy że np. wyjdziesz jak coś zrobisz to ona woli nie wyjść i nie zrobić. No i zakazałam malować paznokcie i oczy bo już na to wpadła

Odnośnik do komentarza

Mój mały jak miał trzy latka zachowywał się naprawdę nieodpowiednio, krzyczał na wszystko, rzucał zabawkami, nie dało się mu nic przemówić, w głowie miał słodycze i komputer (tatuś go do niego przyzwyczaił). W końcu jak już miał atak furii to tam gdzie stał tam zaczął płakać w niebogłosy :/ całe szczęście ten okres już za nim, niestety przed nim okres dojrzewania.... ;D

Czy wesele w hotels in lublin będzie drogie?

Odnośnik do komentarza

~joanna 19
Najbardziej mnie wkurza że leniwa do nauki i pomocy w domu. Jak mówimy że np. wyjdziesz jak coś zrobisz to ona woli nie wyjść i nie zrobić. No i zakazałam malować paznokcie i oczy bo już na to wpadła

no to rzeczywiście ciężko jest...nawet nie wiem, co Ci doradzić, zeby było lepiej, nie mam doświadczenia w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Gość joanna 19

Ciągle mówię że mi przykro,kilka razy nie przyszła na czas bo miała przypilnować brata a nie musi tego robić ciągle. Ja jestem bardziej cierpliwa niż mąż, ale jakoś musimy wytrzymać , oby tylko skończyła jak druga zacznie bo młodsza ma już 8 i pół a ten bunt nastolatki może potrwać
A mój 3latek szaleje na podwórku, lubi z dziećmi przebywać tylko czasem zabawki wyrywa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...