Przedszkolaki

pieciolatki

anulawisniewska

anulawisniewska

mam pytanie czy to normalne zeby pieciolatek niechcial sie uczyc pisac bo mu niewychodzi robi przytym wielkie awantury a ja sie w koncu podaje bo mam dosyc na niego krzyczenia i tylumaczenia malotego jest bardzo agresywny do swojego 3,5 letniego brata juz niewiem co robic pomocy:zmartwiony:

--

838 anulawisniewska Kobieta, 32 lata, jarocin
kaczkadziwaczka

kaczkadziwaczka

Mój pięciolatek absolutnie nie chce się uczyć czytać, mimo że w szkole tego już wymagają. Choć podobno trochę po angielsku czyta, ale po polsku ani rusz. Za to liczy i pisze. Chyba jest to kwestia indywidualna.

--

1281 kaczkadziwaczka Kobieta, 0 lat
Małgosia

Małgosia

Mój 5- letni niedano syn
tez sie nie kwapił do czytania
zaraz konczy zerówke i powiem WAM ze coraz ładniej czyta- w sensie płynniej
mysle, ze to własie kwestia idnywidualna
odpowiednia praca
i malo stresu - w koncu sie nauczy ;) musi :Uśmiech:

powodzenia dziewczyny

--

www.mnz.pl

www.wyprawamama.pl

3 malgosia Kobieta, 36 lat, Warszawa
kaczkadziwaczka

kaczkadziwaczka

Może akurat uczy się czegoś innego, np. interesuje się cyferkami, albo ma inne pasje. Moje dziecko ostatnio przeczytało na samochodzie ice-cream. A tego to na pewno go nie uczyłam. Zresztą, w dwóch językach na raz to jednak jest pewien wysiłek.

--

1281 kaczkadziwaczka Kobieta, 0 lat
xmikusx

xmikusx

Moja córa rozpoznaje w zasadzie każdą literę i potrafi je przeczytać, ale za chiny nie wie jaki to wyraz z tych literek się jej robi. Sylabami nie jarzy. Dość szybko się zniechęca. Lubi liczyć i ładnie pisze po śladzie.

--

Prosimy zagłosuj na nasze zdjęcie

1752 xmikusx Kobieta, 0 lat
opal1977

opal1977

Jeśli przy nauce pisania są awantury i krzyki, to nic dziwnego, że nie chce się uczyć. Spróbuj sprawić, by nauka byłą zabawą. Nagradzaj go za każdy najmniejszy sukces - pochwal go, podziwiaj. I przede wszystkim zachowaj spokój.

--

4376 opal1977 Kobieta, 0 lat
opal1977

opal1977

Jeśli przy nauce pisania są awantury i krzyki, to nic dziwnego, że nie chce się uczyć. Spróbuj sprawić, by nauka byłą zabawą. Nagradzaj go za każdy najmniejszy sukces - pochwal go, podziwiaj. I przede wszystkim zachowaj spokój.

--

4376 opal1977 Kobieta, 0 lat
kamyk

kamyk

Mój synek prawie 5 letni też nie chce się uczyć,nawet rysować nie chce,twierdzą,że nie umi lub mu nie wychodzi.A to nieprawda,bo np.liczy już do 20.Ale jest po prostu uparty.Myślę,że nic na siłę.

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32800.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-32683.png

1205 kamyk Kobieta, 42 lata, Strzyżów