Skocz do zawartości
Forum

Grypa???


siwa32

Rekomendowane odpowiedzi

3 dni temu mój starszy syn złapał grypę.Miał gorączkę 39,9,ból gardła,bóle głowy,oczodołów,bóle kostne,katar,itd.Na szczęście jest już duży i udało mu się (mam nadzieję )pokonać chorobę.
Niestety dołączył do niego mój mąż i młodszy 17 miesięczny synek.
Tyle że oni nie mają aż tak wysokiej gorączki a max 39.Młodszy ma do tego straszny katar i myślę że mocno boli go gardło bo strasznie trudno mu przełykać ślinę.
Zastanawiam się więc czy w jego przypadku to też grypa czy może pech chciał że czepiło się go coś innego.
Jak to było u was?

]

Odnośnik do komentarza

A jak boli go gardło i nie może przelykac to może angina.? Ja tez przechodziłam nie raz i zawsze zaczynało sie grypowo i potem padało na gardło. Sprawdzalas czy nie ma ropy w gardle? Woda z solą akbo woda z amolem do połkania bardzo pomaga i łagodzi ból gardła.

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
A jak boli go gardło i nie może przelykac to może angina.? Ja tez przechodziłam nie raz i zawsze zaczynało sie grypowo i potem padało na gardło. Sprawdzalas czy nie ma ropy w gardle? Woda z solą akbo woda z amolem do połkania bardzo pomaga i łagodzi ból gardła.

tylko problem w tym że nie daje sobie do gardła zaglądnąć :(
miałaś może też katar?
jak leczyłaś?

]

Odnośnik do komentarza

agusia20112
u nas właśnie często katar zacieka na gardło i powodował kaszel i podrażnienie gardła

ja już też zaczęłam się zastanawiać czy to przypadkiem ten katar nie powoduje bólu gardła.
Starszy syn nie miał aż takiego bólu bo często wycierał nos,a małemu niby cały czas odciągam Fridą ale nie zawsze to widać zapobiegnie spływaniu do gardła.
No ale spróbuję jeszcze jutro mu do gardła zaglądnąć czy to jednak nie angina

]

Odnośnik do komentarza

no spływający katar zatokowy podrażnia gardło. ja mam często zatoki chore i lekarka powiedziała żeby wypluwać wydzieline żeby zapalenia płuc nie dostać.
no a tantum verde nawet ciężarne mogą stosować więc zarto spróbować.
a jak młodszy syn będzie płakać to zerknij ukradkiem do gardla- może się uda :)

Odnośnik do komentarza

lilithbb
U nas z grypą wszystkich bolało gardło. Czasem może po prostu katar go podrażnić.
Syn po 2 dniach poczuł się lepiej a córa musiała mieć antybiotyk.

No u mnie też grypa potwierdzona.
I podobnie jak u Ciebie.Starszy syn jakoś sobie poradził,a młodszy niestety tej nocy strasznie płakał i rano obudził się z czerwoną wydzieliną z uszka.Laryngolog stwierdził ostre zapalenie obu uszu i mamy augmentin.
Nas też ostro wzięło,męża gardło boli ale tylko trochę,za to ja mam "żyletki" w gardle.No i standardowo dreszcze,gorączka,katar,bóle wszystkich kości i kosteczek.

]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...