Skocz do zawartości
Forum

blogowanie o ciąży, pierwsza ciąża


Gość Oliwia Knitter

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oliwia Knitter

Kilka dni temu zapadła decyzja-zakładam bloga. To moja pierwsza ciąża, dlatego chciałam stworzyć coś, co przyda się tak samo mnie osobiście jak i innym przyszłym mamom, które przechodzą przez te 9 miechów po raz pierwszy. Wiadomo, że w głowach miliony pytań, a każda starsza stażem "mama" czy też "babcia" radzić nam będzie co innego, aż wreszcie same się zgubimy w natłoku informacji. Druga sprawa jest taka, że czasy się zmieniły, niektóre schematy macierzyństwa też. I wreszcie trzecia sprawa-opinie ekspertów znajdziemy bez większego problemu w otchłaniach Internetu (bardzo dobrze! lekarze powinni się wypowiadać i pomagać znaleźć nam informacje i rozwiać wątpliwości). Uważam, że największą wartość mają jednak doświadczenia osób, które są dokładnie w naszej sytuacji, przeżywają to, co my (na pewno inaczej) ,przez co łatwiej nam dopasować się i utożsamić. I w tym momencie zapraszam Was na bloga. Dopiero zaczynam, ale jak wiecie, tematów jest mnóstwo. U mnie obecnie 32.Tydzień ciąży i wielkie przygotowania. Blog o ciąży z perspektywy laika :) www.paczuszkazbrzuszka.blog.pl zapraszam, być może znajdziesz coś, co Cię interesuje!Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...