Skocz do zawartości
Forum

Wasze hobby


Sara_Sz

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie czym się na codzien zajmujecie, a co chętnie robicie w wolnym czasie i czy macie jakies konkretne hobby, ja bardzo chciałabym się nauczyc haftować ale nawet nie wiem od czego zacząc.po za tym to jak na razie nie pracuję, zacznę od czerwca pracować z męzem ktory prowadzi firmę.tak dodatkowo to posrednio interesuję się wędkarstwem bo moj m to zapalony wędkarz:)

Tak szczęśliwie mijaj

Odnośnik do komentarza

Ja mam rozne zainteresowania...muzyka , sport ale jakos teraz czasu nie mam zbytnio na to wszystko, a jak wroce do pracy to plan dnia wogole bedzie napiety :/jestem stomatologiem i zbyt duzo wolnego czasu miec nie bede...poza tym lubie chodzic do kina , poczytac dobra ksiazke...specyficznego hobby nie mam....chociaz...zbieralam kiedys mangi...bo jestem ich fanka...do tej pory lubie ogladac :)

Odnośnik do komentarza

Ja teraz nie mam czasu na moje hobby,jedynie to robie jak mam chwile to siedze sobie na komputerze.
Wczesniej to i na roewerek szlam,z mezem na fitness chodzilam,czytalam ksiazki,szydelkowalam co nie co.
Za nim mala sie urodzila to zrobilam duza narzute na lozko na szydelku.Zajelo mnie to cale pelne 9 miesiecy.Hehehe mama mi przyslala nawet taka ksiazke jak zrobic na szydelku sweterk czy buciki dla niemowlaczka ale tym sie zajme chyba jak bede wnukow oczekiwac Hehehehehe bo widze ze z na to nie bede miala czasu przez przynajmniej na najblizsze 10 lat.
Z mezem tez teraz przynajmniej chodzimy raz w miesiacu do kina,wczesniej to prawie co tydzien chodzilismy.
Mala zostawiamy u mojej ciotki takze mamy spoko.

http://www.suwaczek.pl/cache/4cc4b0ced0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...