Skocz do zawartości
Forum

Kurtki narciarskie z Lidla


anaaa

Rekomendowane odpowiedzi

hej. W związku z tym, że ma być wyprzedaż owych kurtek dziecięcych myślę czy by nie spróbować ich kupić.. tylko zastanawiam się czy jest sens się fatygować. Czy one są ciepłe jako na tradycyjną zimę? Gdzieś słyszałam, że cienkie i mam dylemat ..jakiś czas temu były już w ofercie to może któraś z Was miała z nimi styczność i może coś powiedzieć na ich temat?

Odnośnik do komentarza

nie wiem, ja kupiłam w normalnym sklepie z ubrankami dla dzieci, porównałam sobie z innymi i naprawdę grubośc kurtek jest róża, ja wybrałam takie do -15 stopni, kupowałam w coccodrillo i na facebooku jest kupon do ściągnięcia -20%, więc wydaje mi się, że się opłaca:) ale z Lidla mam dla Oli taką ja jesień przejściową i jest dobra

Odnośnik do komentarza

kupiliśmy w lidlu ..spodnie super -przydadzą się na pewno ..kurtka hmm.. nie wiem -cienka faktycznie jest i wydaje się taka bardziej na teraz niż na zimę .. ale w sumie może być to mylne .. tu chyba pozostaje zaufać odczuciu córki (eghm) czy nie jest/nie będzie jej zimno.. na razie twierdzi, że nie ..nawet jak były zimniejsze dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...