Skocz do zawartości
Forum

Po wakacjach!


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem zadowolona, w czerwcu byłam nad morzem, pogoda nie dopisała, ale to nie ważne:) w lipcu byłam z dziećmi w domu i też nie narzekam, codziennie na plac zabaw na spacery na kilka godzin, w weekendy jakieś atrakcje w mieście, sierpień mi zleciał szybko, a mieliśmy jeszcze plany wyjazdowe, zobaczymy, dzieci nam katarzyły w sierpniu i trudno było gdzieś je zabierać

Odnośnik do komentarza

Moje wakacje minęły bardzo przyjemne. W czerwcu byliśmy 2 tygodnie nad morzem, pogoda dopisała. Byliśmy w większym gronie więc wszyscy byli zadowoleni i dzieci i dorośli, bo każdy miał towarzystwo w swoim wieku. No a najważniejsze że zregenerowałam siły. Lipiec upłynął pod znakiem wyjazdów, ale już takich jednodniowych, wyjeżdżaliśmy do Wisły, Brennej, Ustronia. Wypady niedalekie, a fajne. W sierpniu mieliśmy masę imprez, co weekend byliśmy na jakichś urodzinach, były "tańce, hulanki, swawola". :-) W sierpniu planowaliśmy wyjazd do Rabki i Zakopanego ale pogody już nie było. Przełożyliśmy to na wrzesień ale póki co pogoda też nie jest "wakacyjna", u nas co drugi dzień pada. Może się jeszcze poprawi na tyle że wyjedziemy, a jak nie to dopiero wiosną- chciałabym zobaczyć jak w Dolinie Chochołowskiej kwitną krokusy. Tegoroczne lato oceniam bardzo dobrze, jak zresztą każde od kiedy mam dzieci. Nawet takie wypady jak ostatnio do zoo nabierają innego wymiaru gdy spędza się ten czas z dziećmi i patrzy na świat ich oczyma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...