Skocz do zawartości
Forum

karmienie


Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście najpierw pierś i w miarę możliwości tylko pierś, postaraj sie czesciej chocby po troszke bo podając mu butle bedziesz miala coraz mniej pokarmu i wtedy to juz jest bledne kolo :kiepsko: a z butli pojdzie mu latwiej i moze tracic zainteresowanie cycusiem, dzidzia w tym wieku je na żądanie tzn że sama wie najlepiej ile moze zjesc

Odnośnik do komentarza

to zalezy od mamy jak chce karmic. oczywiscie jezeli pokarm jest to cysiem, o ile chce Najpierw cyc a pozniej dokarmic butlą.. Ja pokarm miałam ale Adas sie nei najadał i przeszłam na sztuczne. dziecko od razu spokojniejsze, ja spokojniejsza.... Karmiłam niecałe 4 mce.
Pewnie mnie tu zlinczujecie ale ja nie rozumiem ogromnego nacisku na karmienie piersią. Jestem szczęśliwa ze moje dziecko jest zdrowe, ładnie przybiera itp. znam mamy które wracały np od lekarza z płaczem bo za wszelką cenę kazał przystawiac do cyca. Ja mam mądrą pediatrę, powiedziała ze dzisiejsze mieszanki owszem nie dorównują mleku mamy ale są juz na tyle dobre ze nie powinnam sie martwic, a tym bardziej nie powinnam się zmuszać i karmić dziecka na siłę. To ze karmie butlą nie znaczy wcale ze kocham swoje dziecko mniej. Po prostu obojgu nam lepiej na sztucznym. I co najwazniejsze nie uwazam sie za gorszą matke :) daje mojemu dziecku wiele miłości a ono odwdzięcza mi się ślicznym uśmiechem :D

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

megimey
witam, jak powinno sie karmic dziecko dwutygodniowe, tzn najpierw piers a potem sztuczne?? czy na odwrot??a ile wtedy tego mleczka podawac?? i co sadzicie o bebiko??


jesli jestes zdecydowana na karmienie piersia,czesciej przystawiaj do piersi,niz sztuczne
tak jak juz wspomniano-dziecko szybko sie przyzwyczaja do butli,bo mleko latwiej wyplywa-wiec jakby nie bylo butla to wielka konkurencja dla piersi :wink:
jak bys miala jakies pytania,to zagladnij do cycusiowych:wink:
tu link:
http://parenting.pl/noworodki-i-niemowlaki/2067-cycusiowe-mamusie-57.html

jest tez watek dla mam karmiacych butla(to jakbys jednak wybrala sztuczne)

noi jest tez poradca laktacyjny na forum,ktorego tez polecam:usmiech:

zycze powodzenia:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...