Skocz do zawartości
Forum

Uważajcie na mleko!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

wyczytałam na pewnym forum że dziewczyny karmiące sztucznym mlekiem znalazły w nim przeróżne świnstwa. Miały tu na mysli mleko NAN Nestle. Jedna znalazła zaraz po otworzeniu trawę, druga larwy much (!), a trzecia zdechłe mole spożywcze (!!!!!!) , dziewczyny dlatego żeby nie podać dziecku żadnego syfa przekopujcie mleko! czy to Nan czy jakieś inne....

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

ponoc reklamowały. i zgłosiły do sanepidu. ale to nie znaczy ze cos im znów nie "wpadnie" do mleczka,dlatego napisałam by wzmożyc uwagę mamusiek bo takie cos nie zawsze moze byc na górze puszki, jak jest przy dnie to zanim się tam dokopiemy to damy dziecku mleko z tym syfem

a ta co znalazła w nim mole to kupiła w rossmanie. a inne nie wiem gdzie kupowały

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

maczetka
wyczytałam na pewnym forum że dziewczyny karmiące sztucznym mlekiem znalazły w nim przeróżne świnstwa. Miały tu na mysli mleko NAN Nestle. Jedna znalazła zaraz po otworzeniu trawę, druga larwy much (!), a trzecia zdechłe mole spożywcze (!!!!!!) , dziewczyny dlatego żeby nie podać dziecku żadnego syfa przekopujcie mleko! czy to Nan czy jakieś inne....

Każda taka afera wychodzi na swiatło dzienne...myslę, że dopóki nie ma jasnych i sprawdzonych informacji nie ma co siać paniki.
Bardzo często konkurencja robi takie akcje by zaszkodzic innym.
Ostatnia afera z lakcidem wyszła na jaw następnego dnia od znalezienia szkła we fiolce. Myślę, że w przypadku NAN byłoby tak samo. A skoro mamy z innego forum znajduja takie świństwa to zamiast pisac o tym na forum powinny zwrócić się bezpośrednio do producenta albo mediów. Te zrobią z tą informacją co trzeba.

Odnośnik do komentarza

Ilona27
Lepsze dlatego jest to mleko w puszczce (NAN jest w kartonikach i nie uwazam ich za szczelne). Tylko puszka albo mleko w woreczkudaje gwarancje ze w sklepie nie wejdzie do niego jakies robactwo. A mole to jest plaga - walczylam z nimi na kazdym mieszkaniu, wiem ze wchodza nawet do zakreconych sloików.

niestety ale nan tez jest w puszcze i to dziewczyny miały na myśli

Anulka
maczetka
wyczytałam na pewnym forum że dziewczyny karmiące sztucznym mlekiem znalazły w nim przeróżne świnstwa. Miały tu na mysli mleko NAN Nestle. Jedna znalazła zaraz po otworzeniu trawę, druga larwy much (!), a trzecia zdechłe mole spożywcze (!!!!!!) , dziewczyny dlatego żeby nie podać dziecku żadnego syfa przekopujcie mleko! czy to Nan czy jakieś inne....

Każda taka afera wychodzi na swiatło dzienne...myslę, że dopóki nie ma jasnych i sprawdzonych informacji nie ma co siać paniki.
Bardzo często konkurencja robi takie akcje by zaszkodzic innym.
Ostatnia afera z lakcidem wyszła na jaw następnego dnia od znalezienia szkła we fiolce. Myślę, że w przypadku NAN byłoby tak samo. A skoro mamy z innego forum znajduja takie świństwa to zamiast pisac o tym na forum powinny zwrócić się bezpośrednio do producenta albo mediów. Te zrobią z tą informacją co trzeba.

owszem konkurencja, ale znalazłam te informacje na forum gazety i niestety pisały to dziewczyny czeste bywalczynie na tym forum tak jak my tutaj....... i mysle ze teog nie wymyśliły. a jezeli tak to odrobina ostroznosci nie zaszkodzi. zwrociły sie ponoc do producenta i sanepidu.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

ja tam używam mleko nan od urodzenia małego i teraz już przeszliśmy do nan junior i nie zamienie na inne i nastepne dizecko tez na tym mleku bedzie. Wiekszośc znajomych tez tego mleka uzywa i nieznalazło nic takiego. Takie afery są albo specjalnei przez konkurencje robione albo przypadek.

Odnośnik do komentarza

maczetka
owszem konkurencja, ale znalazłam te informacje na forum gazety i niestety pisały to dziewczyny czeste bywalczynie na tym forum tak jak my tutaj....... i mysle ze teog nie wymyśliły. a jezeli tak to odrobina ostroznosci nie zaszkodzi. zwrociły sie ponoc do producenta i sanepidu.

ja tego nie neguję tylko wiem, że takie sprawy, jeśli są udowodnione natychmiast nagłaśniają w mediach (podejrzewam, że takie przypadki mogły wystąpić poprzez uszkodzenia opakowania w dostawie)

Odnośnik do komentarza

owszem, moze i przy uszkodzeniu opakowania. ja nie wiem ,sama nie znalazłam wiec nie powiem ale uwazać warto , prawda? chyba ze ktos lubi podawać dziecku robaki w Nanie czy kazdym innym...to na zdrowie. ja bede uwazać i ten post był po to by ustrzec dziewczyny, troche ostroznosci nie zaszkodzi a przekopanie mleka tez nie zajmuje wiele czasu.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

To nie jest wina producenta ani osoby sprzedającej, wszelakie robactwo może przedostać się przez katona np. jak stoi w magazynach w zapleczach sklepowych, czy nawet u nas w domu, to nie jest tak ze ktoś to specjalnie wrzuca. Tak jak ktoś wyżej napisał kupować mleko np. w puszkach szczelnie zamknięte. Jeśli już nam się zdarzy coś takiego sprzedawca powinien uznać nam reklamacje jeśli mamy paragon.

http://malenki.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/024/0243779c0.png?4257http://img16.imageshack.us/img16/2507/dsc00544sh.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...