Skocz do zawartości
Forum

Bezpłatne i OBOWIĄZKOWE szczepienia przeciwko pneumokokom


Gość MamaRyba

Rekomendowane odpowiedzi

formaldehyd
Poczytaj ustawę o zapobieganiu epidemiom. Tam jest obowiązek szczepień.
Dziubala
Likwidując obowiązkowe szczepienia likwidujesz też ich dofinansowanie, bo dobrowolne nie są refundowane. A wielu osób na to nie stać, nawet jeżeli chcą szczepić.

Odnośnik do komentarza
Gość boleść

to jakaś totalna bzdura o tym obowiązkowym szczepieniu...
oczywiście nie może być żadnego obowiązku.. obudźcie się ludzie... napiszcie.. ile było i jest powikłań i zgonów po szczepieniach i dlaczego mądrzejsze kraje się wycofują... jak można maleństwom wszczepiać zarazki....

Odnośnik do komentarza
Gość JeszczePolka

Nie szczepiłam kilka lat temu moje dzieci na pneumokoki bo mi pani doktor odradzała, że dziecko musi wykształcić w sobie system immunologiczny i na wszystko nie da się zaszczepić. Moje dwoje nastoletnich dzieci w ogóle nie choruje, kilka razy w roku katar i to wszystko. Antybiotyk nie pamietam kiedy ostatnio podawałam.

Odnośnik do komentarza

Szczepionka refundowana jest 10 walentna, nie obejmuje 3 najgroźniejszych typów bakterii które dominuja w Polsce. W Japonii i Kanadzie jest wycofywania
Tylko szczepionka 13 walentna jest skuteczna. Ale Polska co zrobiła, kupiła nieskuteczne gowno. Jeśli chcecie szczepić to tylko prewenar13.Czyli i tak trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza

Super, że taka zmiana!

A ja nie jestem za całkowitym dobrowolnym szczepieniem, tylko za takim systemem, jak jest obecnie: cześć obowiązkowa i część dobrowolna (płatna).
Nie przekonują mnie ludzie, którzy krzyczą, ze szczepienia to zło, bo nie zdają sobie sprawy, jakie żniwo zbierały choroby, na które obecnie szczepimy. Mam wrażenie czasem, że nie wszyscy doceniają czasy, w jakich żyjemy. Jak chcecie być takie pro natura to może w Amazonii czy Afryce znajdą się takie miejsca, gdzie się żyje zgodnie z naturą, dzieci się naturalnie uodparniają i nie ma żadnych świństw ;) Przecież można wybrać dziecku lepszą, zgodną z przekonaniami przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego jeżeli te "szczepionki" jeżeli sa takie"dobre" TO DLACZEGO SĄ przymusowe?Eksterminacja narodu polskiego , BRAK WOLNOŚCI !!! DLACZEGO jakiś urzędnik przekupiony wielkimi pieniędzmi z bajecznie bogatych firm farmaceutycznych ma decydować o MOIM DZIECKU. Jak taki głupi to niech się sam szczepi i swoje dzieci. Polacy nie tacy głupi, mam nadzieję że w końcu się obudzą. PIS Mnie bardzo w niektórych sprawach rozczarowuje.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8/12/2016 o 8:40 AM, Gość Ruf napisał:

formaldehyd
Poczytaj ustawę o zapobieganiu epidemiom. Tam jest obowiązek szczepień.
Dziubala
Likwidując obowiązkowe szczepienia likwidujesz też ich dofinansowanie, bo dobrowolne nie są refundowane. A wielu osób na to nie stać, nawet jeżeli chcą szczepić.

Dlaczego to dobrowolne nie mogą być dofinansowane? To jakieś chore podejście i filozofia rodem z bolszewi Wszyscy płacimy składki. Na tej zasadzie wszystkie dofinansowane procedury medyczne powinni mieć wykonywane wszyscy. Czyli jak sendy to po wsiech jak stawy biodrowa to po wsiech

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...