Skocz do zawartości
Forum

Nawilżacz powietrza


Gość MamaAdasia123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaAdasia123

Witajcie Mamusie !
Mój synek ma ciągle zapchany nosek... mam niestety suche powietrze w domu. Może doradzicie mi jakiś nawilżacz powietrza? Pełno jest tego w internecie, ale chce kupić sprawdzony... i taki który w nocy będzie pracował cicho. Nie chce też jakiegoś ogromnie drogiego... chcę taki,aby spełniał swoje funkcje i był w miarę dostępny cenowo:)

Odnośnik do komentarza

Używamy nawilżacza firmy boneco, nie jest najtańszy ale mamy go już 5 lat i nic się nie dzieje. Pracuje cicho. Nie wyeliminuje jednak zupełnie problemu suchego nosa. Obecnie mam córkę prawie 4 mce i ona tez co parę dni ma suchy nos. Zauważyłam że temperatura poniżej 20 stopni ogranicza ten problem. Lepiej się śpi. Jak mieliśmy 21 to nos był suchy codziennie. Ale nawilżacz to dobra sprawa, polecam. Optymalny poziom nawilżenie to między 50-60. Kiedy włączam go wieczorem często startuje z 40 góra, a niekiedy 30. Na pewno pomaga. Ale przede wszystkim temperatura w pokoju. Na dobry nawilżacz trzeba jednak przeznaczyć ok +/- 500 zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge85n8t7ol.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAdasia123

Zakraplam mu nosek również Disnamerem Baby :-) ale co ranek nosek jest zatkany. Co wieczor kapie synka...i bardzo ciezko zbic temperature po kapieli ponizej 20 stopni...ehh:-) droga inwestycja... ale czego nie robi sie dla dobra dziecka :-)

Odnośnik do komentarza

My mamy jeden z tańszych i spełnia swoją funkcję. Nie jest głośny. Jak mąż go ściągnie z góry to podejrzę nazwę (my już nie grzejemy dłuższy czas, dlatego nie jest potrzebny, od czasu do czasu tylko kominek, który jest na dole). Nawilżacze nie są chyba głośne albo się mylę :)

Możesz też kłaść teraz mokry ręcznik na kaloryferze, jeśli jeszcze grzejecie. To prawda, ze suche powietrze może wywoływać katar, u nas tak było.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAdasia123

Hmm... ja to z tych mamuś panikar.. bo jednak dziecko po kapieli, główka mokra... czapeczkę w zasadzie zakładam na jakiś czas.. ale boje sie wywietrzyc pokój,żeby maluszka nie przeziebic...chociaz z drugiej strony moze zle robie... bo nie wietrzenie odbija sie na nosku.... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAdasia123

Zaraz po kąpieli karmię małego, leżąc razem z Nim (karmię cycusiem) , przy cycusiu zasypia i odkładam go do łóżeczka... a w pokoju oczywiście gorąco... heh...
Muszę naprawdę pokombinować... bo pokój w bloku też nie łatwo ogrzać.. więc inne pokoje , w których maluch nie jest kąpany są chłodniejsze... więc z nim do nich wychodzić też kiepsko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...