Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co dać jeść :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc!!!.Bartuś, który ma 8,5 miesiąca. był karmiony piersią od 2 dni już nie je, jak już to tylko rano. od jakiegoś miesiąca jada zupki własnej roboty, w między czasie parówkę lub bułeczkę z masłem oraz jakies ciasteczko albo jabłuszko,a na kolacje kaszke manną z mlekiem modyfikowanym. I chciałabym prosic kogoś o pomoc w sprawie rozszerzenia menu mojego maluszka. nie wiem co mogę mu dać jeść na śniadanko, na obiad oraz w między czasie.

:dzidzia_mis:

Odnośnik do komentarza

Na sniadanko mozesz dać kaszkę błyskawiczną z dodatkiem owocowego musu plus herbatka owocowa, na drugie sniadanko bułeczke z cienkim plasterkiem poledwiczki plus mleczko, na obiad zupke z mieskiem, podwieczorek mus z banana, badź salatke z owocow ktore moze jeść , na kolacje kaszka manna. Oczywiscie jesli dzieciątko nie jest na nic uczulone. Mozesz podawać ryz na slodko, kaszę gotowana, jarzyny gotowane,dan jest bardzowiele, a czasami mozna troszkę powymyślać :)

Odnośnik do komentarza

malutka441
Dziciaczkom po 7miesiacu zycia mozna juz dawac pól żółtka co drugi dzień
, a po ósmym Kasza krakowska, Kasza gryczana biała niepalona, Kasza kukurydziana,groszek zielony, gruszki, maliny,mango,kapuste biała, czerwoną, bardzo duzo tego jest,wiec można cos zdziałać

a macie moe gdzies jkas stronke na internecie , gdzie podane jest co podawac w kazdym miesiacu, bo szukalam troche i nic nie znalazlam, podajcie prosze jak cos macie takiego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...