Skocz do zawartości
Forum

Skret jaderka


Gość Zaniepokojona Mama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojona Mama

Witam wszystkie Mamy moze mialyscie podobny problem I wiecie co dalej prosze o pomoc

Otoz tydzien temu urodzilam synka przy porodzie okazalo sie ze w zyciu plodowym Doszło do skretu lewego jaderka. Nie ma przeplywu. Co to oznacza dla syna? Wizyte u urologa wyznaczyli nam dopiero na 20 kwietnia. Czy to aby nie za Pozno na interwencje ewentualnie operacje? Czy syn w przyszłości nie bedzie mial problemow z potomstwem? Z erekcja? Czy ewentualne usuniecie jednego jaderka nie zaprzepasci szansy na ' normalne ' zycie potomstwo itd

Czy ktoras z Mam doswiadczyla to samo ze swoim synem? Co robic dalej? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Zaniepokojona mama, gratulacje z okazji narodzin synka.

Nasz synuś urodził się z wadą nerki, to coś innego niż wada Twojego synka, ale też musieliśmy się udać do nefrologa i urologa. Do dziś jesteśmy pod ich opieką. Rozumiem że masz obawy dotyczące zdrowia dziecka i tysiące pytań co będzie dalej. My nie czekaliśmy na "państwowe" wizyty u lekarzy tylko z pomocą znajomych szybko poszukaliśmy specjalistów nefrologów i urologów i umówiliśmy się na wizytę prywatną. Tam mieliśmy robione usg, lekarz dokładnie obejrzał dziecko, wszystko wytłumaczył, odpowiedział na dziesiątki naszych pytań.
Wg. mnie nie będzie za późno na interwencje gdy pójdziecie na wizytę pod koniec kwietnia, ale na Twoim miejscu dla świętego spokoju że nie zaniedbałam niczego nie czekałabym na wizytę "państwową" a poszła z dzieckiem prywatnie do specjalisty.
Po prywatnej wizycie będziesz już miała rozjaśnione w głowie i z większym spokojem czekała na kwietniową wizytę. Dodatkowym atutem będzie to że będziesz miała wtedy opinię dwóch lekarzy. Napisz skąd jesteś, ja lub inne forumowiczki może będziemy znać dobrego lekarza z Twoich okolic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...