Skocz do zawartości
Forum

Mało je moj wczesniaczek


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny urodziłam w 34 tyg. Mała miała 2,5kg. Od poczatku mało jadła 30ml 50ml. Teraz ma 5 miesiecy I zjada 80ml czasem 90 lub 100. Martwie sie ze to zbyt mało. Waży 6100, nie ma chorych uszu, usg brzuszka I serca w porzadku, Miesiąc temu macz - idealny. Plesniawek nie ma. Nakarmic ja Moge tylko jak spi bo Inacej nie zje. Tylko Deserek I zupki zjada nie spica. Czy ktoś tu może miał podobnie? I czy mam sie martwic I nadal meczyc badaniami. Lekarz stwierdzil, ze taka jej uroda I bedzie niejadkiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ojej...u nas było tak samo z jedzeniem....urodziłam w 32 tyg. Mały mało mleka wypijał, ale przybierał na wadze. Około 5 miesiąca musiałam go usypiać zeby wypijał mleko bo nie chciał. Na szczęście wprowadzanie nowych pokarmów pomogło bo jadł je, a mleka coraz bardziej nie chciał. Byliśmy na mleku HA. Ogólnie jest alergikiem, ale nie wiem na co, badaliśmy 20 alergenów i negatywne wyniki, ale IGE całkowite dużo podwyższone.

Około 8 miesiąca już nie przybierał tak dużo na wadze. Czasem bywały dni, że odmawiał jedzenia jakiegokolwiek...:(

Do dziś karmiąc go muszę mu śpiewać, zabawiać żeby zjadał posiłki.

Syn skończył 13 miesięcy i jesteśmy na 10 centylu chyba
Mleka juz wogóle nie chce pić od 3 miesięcy więc robię mu kaszki na mleku i jakoś zjada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...