Skocz do zawartości
Forum

Projektor dla niemowlaka


Rekomendowane odpowiedzi

Gość swiat-urwisa.com

Warto zainwestować w wielofunkcyjny projektor z usypiaczem np. „Dziecięce Sny” firmy Smily. Przepięknie wykonany, posiada różne tryby: jako projektor/rzutnik, rzucający obrazy gwiazd oraz zwierząt na płaską powierzchnię lub jak wyżej w połączeniu ze spokojnymi dźwiękami/ kołysanką, a także jako same dźwięki z urządzenia.

Do nabycia tutaj

Polecam ;)

Odnośnik do komentarza

Już to gdzieś pisałam na tym forum, ale napiszę jeszcze raz - bo warto :) Moja córeczka ma Projektor Gwiazdek Chicco i jak dla nas jest super :) Ładne, delikatne melodie i śliczne gwiazdki. Ogólnie wizualnie też mi się podoba, ładnie pasuje do jej pokoiku, a nie że "straszy" jak niektóre zabawki... :D

Ale jak Ty chciałabyś z ruchomymi projekcjami, to fajny jest projektor Chicco Tęczowa Kostka. Też jest śliczny, w 2 kolorach - różowy i niebieski (dla synka, to pewnie niebieski wybierzesz;)). Ma mnóstwo kombinacji projekcji (serduszka, gwiazdki itd.) i też delikatną muzyczkę. Ja się nad nim też zastanawiałam, ale w końcu zdecydowałam się na Projektor Gwiazdek. Wrzucam zdjęcia mojego, bo go uwielbiamy <3 :)

monthly_2016_02/projektor-dla-niemowlaka_44347.jpg

monthly_2016_02/projektor-dla-niemowlaka_44348.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...