Skocz do zawartości
Forum

Piersi po porodzie


Gość Kasia.mama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia.mama

czy zmieniły sie wasze piersi po porodzie?
Nie karmie piersią od poczatku.
Moje piersi kiedys były dość jędrne i trwardsze niż teraz.
Teraz są bardzo miękkie i sutki dużo większe niż kiedys, jestem miesiąc po porodzie. Czy kiedys wróci im "twardość" a sutki zrobią sie mniejsze ??

Odnośnik do komentarza

Ja po porodzie ciągle mam piersi większe niż przed ciążą o jakiś rozmiar-dwa. Jędrność tam sama :) Piersią nie karmiłam ;)
Nie wiem czy sutki Ci się zmniejszą, a twardość to kwestia m.in. tego czy będziesz chudła i tyła na zmianę. Baaardzo ważne jest odpowiednie dobranie stanika.
Stosowanie kosmetyków może tylko trochę pomóc w kwestii jędrności, prędzej nawilżą porządnie skórę, co też jest ważne :)

Odnośnik do komentarza

przecież piersi, tak samo jak całe ciało, starzeją się...gdyby nie poród też by się zmieniły w czasie :)

co do powrotu, powrócą, w miarę do dawnej formy, tym bardziej że nie karmiłaś piersią.
Zmiana rozmiaru często związana jest z tym iż fizjologicznie mamy pokarm (nawet mała ilość jego) nawet uwaga aż do roku od zakończenia karmienia czyli u ciebie od porodu - tak mi potwierdzili lekarze.

Ja to przechodziłam po pierwszej ciąży, teraz już przeszłam do porządku dziennego i mnie to nie wzrusza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...