Skocz do zawartości
Forum

Skoki rozwojowe - ile trwa nr 2?


Gość Kółeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kółeczka

Moje drogie, zaliczamy chyba drugi skok rozwojowy, maleństwo od 3 dni tylko by jadło i plakalo. Śpi w dzień tyle co nic, reszta czasu to marudzenie. Jestem sama na macierzyńskim, nie daje już rady, chce mieć znowu mojego słodkiego bobasa. Smoczek, który wcześniej uspokajal teraz jest wypluwany w sekundę. Pomaga tylko dosyć mocne bujanie, a mi ręce odpadają.
Co robić? Jak jemu i sobie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość Kółeczka

Ma 2,5 miesiąca, to chyba za wcześnie na ząbki? Z "nowych" rzeczy to zaczął jeszcze tak dziwnie język wystawiać. Czasami trzyma go chwilkę na zewnątrz.
Jest karmiony butelka praktycznie od początku.
Wizytę u pediatry mam za tydzień, nie wiem czy nie lepiej pójść wcześniej? Nie wygląda na chorego, nie ma temperatury, ma doskonały, aż nadto apetyt.
Na spacerze jest spokojny, śpi..

Odnośnik do komentarza

Koleczka - moja wiki gdy zaczela 12 tydzien byla dzieckiem nie do poznania , plakala nawet przy cycku tylko rece kolysanie i to bardzo mocne kolysanie a nie takie delikatne . Czasem nawet to nie pomagalo . Ale jak juz spokojnie zjadlo a nawet zasnela zaraz sie budzila i ciagle plakala i znowu cycek , juz nie mialam sily i tylko w dzien tak bylo noce przesypiala bardzo ladnie . Ale jakos to minelo ;) z czego bylam zadowolona . Teraz te jest mega przytulasem i nie jest taka jak byla gdy miala miesiac no ale coraz wiecej ich interesuje . A co do zabkow statystycznie za wczesnie lecz w praktyce jest roznie , moja juz tak sie slini wsadza wszystko do buzi masuje dziasla jej i jest zadowolona tez czasem mam wrazenie e ida nam zeby . No ale my mamy 3,5 miesiace ;) ;) cierpliwosci Ci zycze , to minie napewno ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza
Gość kółeczka

U nas powoli juz mija.. Nie do konca rozumiem, o co chodzilo z tym smokiem, maluch od wczoraj juz go akceptuje.. Na poczatku trzeba bulo troche perswazji, ale potem jest super. Teraz wlasnie drzemie ze smokiem.
Kolezanka mi powiedziala, ze moze miec cos podraznione w buzi i mu ten smok przeszkadzal- co wieczor smarowalismy buzie rumiankiem (palcem, mocny napar), co powodowalo salwy radosci ;) wiec moze to pomoglo.

Albo po prostu taki mial etap.. 5 dni..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...