Skocz do zawartości
Forum

niemowlę a noworoczne szaleństwo


Gość kamama84

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny, to nasz pierwszy sylwester z maluszkiem w domu. oczywiście zostajemy w swoim towarzystwie i będziemy świętować go razem z 5,5 miesięcznikiem. mam jedną obawę. mieszkam w samym centrum miasta i z doświadczenia wiem, że jest na prawdę głośno. zaczyna się dość wcześnie - pierwsze "wybuchy", testowanie fajerwerków i petard już o 20. boję się, że mój młody źle to zniesie, wystraszy się, nie będzie mógł zasnąć. czy moje obawy są uzasadnione? czy powinnismy jednak uciec z centrum i zaszyc się gdzieś gdzie jest spokojnie czy zostać i przeczekać?

Odnośnik do komentarza

dzięki dziewczyny za słowa otuchy. karmię, więc po prostu przytulimy się i może jak uśnie to nie będzie się budził. puścimy sobie jakąs łagodną muzyczkę, może zagłuszy :).
swoją drogą jestem ciekawa jak będzie w tym roku. trwają akcje "Nie strzelam w Sylwestra",nawołujące do rezygnacji z fajerwerków ze wzgledu na zwierzaki. duzo osob się przyłącza, ale młodzieży cięzko będzie pewnie odpuścić. przynam, że sama nie przepadam za tymi wybuchami. mogliby zamiast tego lampiony puszczać, albo jakis pokaz laserów zaprezentować i byłby spokój ;)

Odnośnik do komentarza

U nas też pierwszy Sylwester we troje i mam trochę stresa. Wybieramy się do siostry - wprawdzie z dala od centrum, ale na każdym osiedlu znajdzie się pirotechnik- amator, który będzie tłukł od wczesnego wieczora:/ Z tego co widziałam u rodzinny i znajomych to większość dzieci jak już zaśnie, to raczej nie zwraca uwagi na takie atrakcje, ale jeśli już się obudzi to jest kłopot. No i zawsze mi żal tych zwierzaków co się boją:( niestety lampiony to też zmora dla ptaków, zostają te lasery;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...