Skocz do zawartości
Forum

Humory 3-miesięcznego malucha


Gość blancaSE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blancaSE

Witam,mój synek ma 3 miesiące i od jakiegos czasu miewa humorki(mam nadzieje ze to humorki)tzn np nie spi całą noc i ciągle płacze,robi pierogi,jest przestraszony,jak zaśnie na chwilkę budzi sie z przerazliwym płaczem.innego dnia np caly dzień śpi...wiem że to zapewne normalne,ale martwię się okropnie czy wszystko jest ok.pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość blancaSE

na zabki chyba za wczesnie,przynajmniej u nas,nie wiem,tez mysle ze to przez pogodę,ale na wszelki wypadek jutro dam mocz do zbadania a popoludniu podjedziemy do naszej pani doktor,ja jestem przewrazliwiona mamusią,moj Lesio urodzil sie z anemia wrodzoną i w wieku 4 tyg musiał przejśc toczenie krwi,ciągle bidus był noszony na rączkach,moze teraz jest juz poprostu rozpieszczony?

Odnośnik do komentarza

Pewnie,zawsze warto sprawdzić,czy wszystko jest ok.
Nie martw się,będzie ok-mój mały jest ostatnimi czasy też rozdrażniony,budzi się z płaczem itp,a nic takiego mu się nie dzieje...;)
Z ząbkami bywa różnie -ja Np miałam 1go jak skończyłam równo 4 miesiące;a przecież trochę czasu potrzeba,by powoli wychodziły...możesz spróbować posmarować maścią dziąsełka i zobaczysz,czy się uspokaja (u mojego synka to zadzialalo..)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza
Gość blancaSE

zobaczymy sprobujemy :) odebralam wyniki moczu,są okej :) wiec jakby mniej sie martwie,Lesio przespał od 20 do 5 rano bez placzu :) costam zjadł,troszke pomarudził,posmiał się i spi :) moze to faktycznie pogoda...dziekuje rade :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...