Skocz do zawartości
Forum

Niemowlak w domu a grill dla znajomych


Gość ZosiaSamosia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZosiaSamosia

Jak sobie radzicie z opieką nad dzieckiem oranizując dla znajomych grila/ imprezę? Myślicie że powinno się powstrzymać od takich "zabaw" np przez 2 lata i poświęcić tylko dziecku czy można to jakoś pogodzić żeby nie zaszkodzić przy tym maleństwu? Sami wychodzicie/ wychodziłyście na jakąś imprezę mając np roczne dziecko? :) Będę wdzięczna za podzielenie się tym, jak to u was wyglądało :)

Odnośnik do komentarza

To, że rodzimy dzieci to nie znaczy, że mamy być ubezwłasnowolnione na 2 lata;) .Jasne , że grilla możesz zrobić, maleństwu to na pewno nie będzie przeszkadzać, kup moskitier, żeby owady nie gryzły małego.Ja zrobiłam głupotę, bo moja córka jak szła spać to musiało być cicho ani mucha nie mogła brzęczeć ;) , a to wielki błąd, bo później na wyjazdach miałam problem. A jeśli masz niskie piętro zawsze możesz postawić nianię elektroniczną i będziesz słyszeć małego na dworze.

Odnośnik do komentarza

Jak to mówią 'szcześliwa mama to szczęśliwe dziecko' ;) Nie można się zamknąć w domu na 2 lata bo w depresje wpadniesz :P Zgadzam się, że nie powinno się przyzwyczajac dziecka to ciągłej ciszy bo później jest problem. Ja brałam dziecko ze sobą i jakos muzyka czy rozmowy nie przeszkadzały mu żeby przespać całą impreze :P Niania też jest super rozwiązaniem. Ostatnio kupowaliśmy na prezent mojej siostrze bo ma teraz kolejnego maluszka w domu ;) Niania aventu, z kamerką, na której widzi dziecko nawet po ciemku. Bardzo fajne urządzenie ;) My siedziałyśmy w ogrodzie, dziecko spało spokojnie w domu a widziałyśmy go i słyszałyśmy przez nianię ;)

Odnośnik do komentarza

Nie dajmy się zwariować To że się ma dziecko to nie trzeba się odizolować i być tylko dla dziecka Matka również potrzebuje czasu dla siebie i jakiejś rozrywki Maleństwu na pewno nie zaszkodzisz, ty będziesz szczęśliwa to i dziecko będzie szczęśliwe Korzystajcie z pięknej pogody do woli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

~gość1
Również sie zgadzam z dziewczynami! Dziecku nic nie będzie. Jedyne co mnie przeraża - widziałam ostatnio na imprezie - jak ludzie palą papierosy przy takich malutnich dzieciach.

oj tego, to też nie lubię, albo jak na spacerze idzie ktoś z wózkiem, mama czy tata i palą...aż mam ochotę zwrócić im uwagę, bo im łatwiej coś powiedzieć, najbardziej nie lubię babć które palą na placu zabaw...

Odnośnik do komentarza

My również korzystamy z uroków lata i zarówno jeździmy do znajomych na grilla jak i zapraszamy do siebie :-) Malutka zazwyczaj pięknie śpi lub ogląda świat dookoła - po uśmiechu na jej buzi wnioskuję, że jest bardzo zadowolona :-) :-) :-) Nabyliśmy również video nianię Tommee Tippee - świetne rozwiązanie, polecam :-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67853.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...