Skocz do zawartości
Forum

Zalecenia po cc


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny czy słyszałyście o czymś takim że po cc nie można sie schylać?? wie któras moze dlaczego?
ja kurcze juz kilka dni poźniej sie schylałąm a to do starszego dziecka (łatwiej było się schylić niż kucnąć) a to ciuszki sortowałam co by różowe zostawić a niebieskie puścić dalej w świat i coś sobie mogłam zaszkodzić?

Odnośnik do komentarza
Gość Martynka24

Ja miałam c/c 24.05 a już na drugi dzień kazali chodzić i poruszać się jak najwięcej. Na dzień dzisiejszy moją sprawność fizyczną oceniam na około 80% i schylam się ciągle a to do maluszka a to wiadomo w domu jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Na pewno sobie nie zaszkodziłaś.
Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

He też pierwszy raz słyszę....
Mi też zaraz na drugi dzień kazali wstawać i chodzić, bardzo szybko wróciłam do sprawności cc miałam 09 kw br... i w moim przypadku nie wyszlo mi to na dobre ... któregoś pięknego dnia na ranie/ bliznie zrobiła mi sie dziurka i sączyła sie ropa, naszczęscie położna kazała poddusić ropę psikać ocaniseptem i sie z powrotem zagoiło.... tak sie bałam że sie rana rozchodzi, także taka mała przesroga przed dzwiganiem itp.. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...