Skocz do zawartości
Forum

Anemia a karmienie piersią


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny, po cc miałąm krwotok wew, dostałam też krew, generalnie wszystko dobrze sie skonczyło
ale musze przyjmowac żelazo
w szpitalu przepisali mi ascofer
moj rodzinny szelazo +sr
ale to nie sa jakies typowe preparaty dla karmiących piersią?
czy któraś z was przyjmowała którys z nich przy karmieniu piersią?? nie chce szkodzić małej

Odnośnik do komentarza

ola2710

ola2710 Wyślij wiadomość • 2 dni temu

Skoro lekarze wiedzą,że karmisz piersią,to chyba wiedzą co robią:) nie znam leków,które Ty dostałaś;ja brałam Tardyferon (to też żelazo) i również karmiłam naturalnie...nic się złego nie działo,wręcz przeciwnie-miałam choć trochę więcej sił i wracałam do normalności...

lekarze... tak samo lekarze podawali mi w szpitalu przeciw bólowo pyralginę wiedząc że karmię i wielokrotnie pytałam czy nie szkodzi dziecku zarówno ginekologów jak i pediatrów i wszyscy twierdzili że nie ze mam spokojnie karmic a tymczasem okazuje sie ze nie wolno!! i ufaj lekarzom...

Odnośnik do komentarza

Też miałam anemię, przez to i dziecko miało, obie brałysmy żelazo mimo, że karmiłam piersia, pewnie anemii przeze mnie się nabawiło, podawałam Vita DK tylko,zapomniałam, że resztę witaminek powinno być w moim mleku, ale niestety nie było bo za bardzo uważałam z dietą, jadłam tylko ryż z jogurtem :( ale anemii nabawiłam się po porodzie, za wcześnie wstałam i co się podniosłam to kaluża krwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...