Skocz do zawartości
Forum

Komary i kleszcze


Gość Zabrzanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zabrzanka

Witam, czy są jakieś środki przeciw komarom i kleszczom który można stosować u dziecka które ma dopiero 1 miesiąc? Myślałam o plastrach ale one są chyba tylko przeciw komarom.

Proszę o porady !!

Odnośnik do komentarza

plastry mogą się sprawdzić, poza tym moskitiera w wózku, plastry rzepy można przyczepiać do wózka, możesz też spytać naszą pediatrę na forum, ja z mojego doświadczenia powiem Ci, ze z dzieckiem tak malutkim po prostu nie chodziłam wieczorem, tylko przed południem i popołudniu, najwięcej komarów jest wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Gość Zabrzanka

Najbardziej to kleszczy się boję,wychodzę raczej rano,tylko własnie obawiam się że jak zawieje to mi jakiś kleszcz do wózka wpadnie.
Mieszkam tez tak że dużo drzew koło okien mam więc nawet otwieranie okna wiąże się z masą owadów w domu...

Odnośnik do komentarza

to dobrze, że się sprawdza domi:)
ja jednak nie jestem zwolennikiem produktów pryskaczy, tylko, że własnie latem trudno się bez nich obejść...w tamtym roku moja teściowa bawiła się z Olą na kocyku przed domem, były komary, więc spryskała kocyk czymś dla dorosłych od komarów, przy okazji spryskała trawę dookoło kocyka i następnego dnia ta trawa zrobiła się bardzo żółta, wypalona, długo się to utrzymywało

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...