Skocz do zawartości
Forum

Nieprzespane nocy 7-miesięczniaka


Gość anetkazet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem mamą Szymka 31 stycznia skończy 8 miesięcy, od 2 tygodni mamy problem... synek budzi się w nocy, jestem już wyczerpana fizycznie... budzi się przeważnie o tej samej porze od godziny 12 do 3 w nocy co 15 min i póżniej o 5 rano i śpi do 6,30... dodam, że syn jest alergikiem, wyeliminowałam z diety pokarmy uczulające, mleko jakie dostaje to bebilon pepti, najpierw 1 a od 2 tyg dostaje 2... i tu jest moje pytanie , czy możlowe, ze dziecko źle przyjeło 2??? mieliśmy kilka prób zanim przeszliśmy na 2 bo najpierw alergia skórna, ale lekarz alergolog uspokajał, ze to nie od mleka, ale od infekci... teraz podajemy 2 i zero oznak na skórze... ale w nocy nie śpi, dodam, że w dzień robi sobie 2 drzemki i śpi ładnie, proszę o poradę , bo ja już nie mam pomysłu juz od czego... myśle, że może jeszsze na ząbki bo ich nie ma.. ale dziwne, ze o tej samej porze się budzi....

Odnośnik do komentarza

Może jednak zęby? U nas było dość podobnie. Dwa miesiące nieprzespane... Ale wtedy szły 4 na raz. Jednak przed pojawieniem sie każdego zęba nocki się pogarszają.
Domyślam się, że jesteś padnięta. Postaraj się mu posmarowac dziąsełka dentinoxem, lub innym żelem przeznaczonym dla niemowląt, który ma działanie znieczulające podczas ząbkowania. U nas to czasem dawało godzinę, lub nawet dwie, dłuższego snu. Działa po ok. 10 min. Choć szału nie ma, to warto spróbować. W dzień o dziwo moje dziecko też pięknie odsypiało nocki ;)
Jak masz możliwość, to wtdy z nim się prześpij. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Pokłady cierpliwości musisz nazbierać na kilkanaście najbliższych lat. Nie wiem, czy Cię to pocieszy...nie jesteś sama :)
Ulla, to taka, jak Twój syn, jest moja córa. Czasem walczy ze sobą od 13:00 do 22:00. A jak zęby idą, to nocka nieprzespana, to w ciągu dnia śpi nawet dwa razy po 1,5h.
Ech... Aż chce się rzec: Sorry, taki klimat noworodkowy (dziś chyba już w trzecim wątku użyłam tego sformuowania. Sorry :P)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...