Skocz do zawartości
Forum

Brak apetytu


Rekomendowane odpowiedzi

Moj syn ma ponad 4 miesiace zaczyna ząbkować strasznie sie slini chce wkladac wszystko co moze do swojej buzi ,oczywiscie dostaje gryzaki I od czasu do czasu nakladam krem na dziąsła, ale mam inny problem poniewaz w ciagu dnia od kilku dni maluch nie ma w ogóle apetytu zjada 100ml mleka modefikowanego przez caly dzien a w nocy okolo 260ml mleka.Syn w ciagu dnia jest usmiechniety i ruchliwy wiec raczej nie mam o co sie martwic ale czy jest to normalne ?

Odnośnik do komentarza

Witam, wlasnie problem jest w tym ze sprawdzam bardzo czesto mojego syna czy jest juz glodny ,od kilku dni wlasnie czesto wypluwa mleko i nie ma apetytu , co do smoczka to moj syn smoczkow nie uzywa chociaz zastanawialam sie nad kupnem specjalnego na dziaselka gdzie jest rowniez mozliwosc nalozenia żelu naowego smoczka, ale nie wiem czy po tym moj syn bedzie mial problem z odstawieniem smoczka ...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zapytaj specjalistę, a ja podzielę się swoim doświadczeniem.
Otóż, gdy szły ząbki mojemu synkowi, to nie chciał butli ze smokiem, nawet piersi nie ssał tak chętnie, na pewno więcej niż butlę, ale był widoczny brak apetytu i niechęć do ssania czegokolwiek. A chwilę przed przebiciem nie pozwalała sobie na włożenie do ust czegokolwiek, to był dzień bez butli, bez cyca i bez gryzaków ( gdy mu chciałam pomasować dziąsła, to był krzyk).
Stolec też wówczas był najcześciej luźny.
Po wyjściu tych dokuczliwych zębów wszystko się unormowało.
Oby i u Was się poprawiło.

Odnośnik do komentarza

Po dwoch tygodniach "cierpienia"mojego synka nadszedl wielki dzien i mamy w koncu ząbek , przez dwa tygodnie synek mial bardzo slaby apetyt , czesto w nocy poplakiwal i przez to mial zle spanie jak i również ja co nie bylo konfortowe dla mnie bo maz chodzi do pracy a jednak sily na caly dzien trzeba bylo mieć , z niedzieli na poniedzialek noc byla najgorsza prawie nie przespana maluch pil tylko mleko o temperaturze pokojowej , lub zimna herbatke oczywiscie tez nakladany byl żel na dziasla i podawalam co 8h calpol , od poniedzialkowej nocy spimy wszyscy spokojnie , apetyt wrocil jak i rowniez usmiechy synka , zabkowanie u dzieci bywa rowne u nas byl bolesny , szkoda mi takiego maluszka ale pomagalam z mezem jak tylko potrafilismy i udalo sie poniekąd :-) dzieki dziewczyny za pomoc i informacje :-) jestem świeżą mamuska i czasami pomimo wieku pewne zeczy nadal sa dla mnie obce ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...