Skocz do zawartości
Forum

Akademia Mama Pyta - spotkania dla Mam


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta.pl.

Podczas konferencji poruszymy takie tematy jak:
ABC ciąża i poród (badania w ciąży, aktywność fizyczna i seksualna w ciąży, odżywianie i pielęgnacja w ciąży, jaką szkołę rodzenia wybrać, poród rodzinny – co to właściwie znaczy, rodzić z doulą?, cesarskie cięcie, poród domowy, wertykalne pozycje porodowe, psychologia ciąży itp.)
Standard okołoporodowy – nowe prawa przyszłych mam
Woda w diecie karmiącej mamy
Suplementy w ciąży – pomoc dla mamy i dziecka
Mleko matki jest najlepsze – czyli o karmieniu noworodków i niemowląt (problemy z laktacją, pozycje do karmienia piersią, dieta mamy karmiącej piersią, karmienie piersią, a alergie, mleko matki – naturalna szczepionka, woda, a laktacja, karmienie sztuczne – mleko modyfikowane, rozszerzanie diety dziecka)

W przerwie konferencji zaplanowaliśmy:
pokaz wiązania chust
pokaz masażu Shantala niemowląt
bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – warsztat dopasowania staników
pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród z zastosowaniem między innymi piłki, szala rebozo

Termin: 31 stycznia 2014, Sala Miedziana, Centrum Konferencyjne WPP, Fabryczna 10, Wrocław
Czas trwania: 12:00 - 16:00

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć na stronie www.mamapyta.pl w zakładce konferencje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...