Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

Przez całą noc budziło mnie siku. I kot, który postanowił przespać się w koszu na pranie, a potem nie umiał z niego wyleźć. I synek, który budził się co chwilę, a w końcu o 5:00 stwierdził, że jest wyspany. Dzień dobry!

Co do objawów, to ja nie mam kompletnie żadnych, aż się sama dziwię i dlatego najpierw wole poczekać na potwierdzenie lekarza. A on jak na złość nadal poza zasięgiem, więc nawet wizyty nie mam umówionej. Chodzę prywatnie, bo u nas w przychodniach to z ginekologami jest masakra :(

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kvkqf183y.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8352800cb8.png

Odnośnik do komentarza

Witam , niedawno zrobiłam test i z moich obliczeń bobas albo bobaska będzie wrześniowa :) Do lekarza idę jutro , niestety na razie ogólnego, bo mieszkam w Holandii, a tutaj ciężarnymi zajmuje się bardziej lekarz ogólny i położna niż ginekolog. Jestem troszkę przerażona , mam dopiero 21 lat a pierwszą ciąże straciłam .. Mam nadzieję że teraz będzie wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Cześć wam :)
swój poród przewiduję na końcówkę sierpnia/ początek września
też przebywam poza granicam kraju, do lekarza ogólnego idę dopiero za tydzień, po czym dostanę skierowanie do położnej i na wizytę też pewnie będę musiała trochę poczekać, ginekologa zobaczę ponoć dopiero przy porodzie.
martwię się trochę pracą, miesiąc temu zmieniłam, a już od tygodnia nie chodzę, bo nudności, wymioty i zawroty głowy kompletnie nie dają mi spokoju. w dodatku piersi urosły mi do rozmiaru G, a nie mam nawet siły wyjść do sklepu i kupić odpowiedniego biustonosza. jeszcze nigdy nie byłam tak wyczerpana, a w dodatku czeka mnie przeprowadzka w tym tygodniu. już się cieszę :P Wy też tak to ciężko przechodzicie, czy tylko ze mnie taki wrażliwiec?
AśkaNL- jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji, z tą różnicą że jestem 2 lata młodsza. też jestem przerażona, ale mam nieocenione wsparcie i wierzę, że wszystko pójdzie dobrze :) oby tylko te "uboczne objawy" chociaż trochę się zmniejszyły :P

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny
Ja ostani @miałam 12-12-13 cykle mam co 32 33 dni(przytulałam sie 29-12).Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze i kują jajniki piersi mam jak dwa arbuzy(nigdy nie były małe ale teraz to przesada).Niecierpliwa robiłam już test ale nic nie wyszło sądze że jeszcze za wczesnie.A i dodam ze mam zgage od kilku dni .co o tym sądzicie??czy jest szansa na dzidzię

Odnośnik do komentarza

Dziś miałam paskudny dzień. Syn mi się rozchorował i jest okropnie marudny, a mnie kuje brzuch i mam nadzieję, że to nic poważnego, a do wizyty jeszcze tydzień

kajka79 wg mnie na test domowy zdecydowanie było za wcześnie. A co do ciąży to myślę że mogło się wam udać. Trochę cierpliwości i za kilka dni będziesz miała pewność.

zmodyfikowana, AśkaNL witamy w gronie wrześniówek.

Odnośnik do komentarza

Widze ze wrzesniowek coraz wiecej co mnie bardzo cieszy!!:)
Serdecznie gratuluje :):) i witamy was cieplutko :) nie wiem czy to mozliwe ale jestem przy koncu 7 tygodnia i chyba zaczyna mi rosnac brzuszek...jest coraz bardziej odstajacy... chyba ze moja wyobraznia plata mi figle ;) co do objawow do najwiecej daje mi w kosc sennosc i ogromne zmeczenie :) no i zachcianki czasami sama nie wiem na co :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3qqmzb3bg3qvp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...