Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Babeczki:)
Od stycznia utworzyło się już kilka wątków z kolejnymi miesiącami. Nadszedł czas na temat dla mam, które urodzą w czerwcu tego roku:)
Skrobnijcie, jak się czujecie, co Was trapi, co Was cieszy, czy macie już jakieś objawy?
Ja obecnie zmagam się z choróbskiem, którego ciężko mi się pozbyć z racji ograniczonego arsenału leków i zamiast spać i wypoczywać, ciągle mnie nosi;) To pewnie z wrażenia :D

Odnośnik do komentarza

Cześć Antolciu!
GRATULACJE! :D Nic się nie martw, ja też tak mam! I to podobno normalne, bo macica się powiększa :)
Ja testowałam w niedzielę i w poniedziałek - wszystko na plus :) choć z braku objawów i przez "niby-okres" przez moment wykluczyłam ciążę.
Też nie wiem, czy się bać, czy cieszyć:) Chyba jeszcze do mnie nic nie dociera!
Kiedy wybierasz się do gina na potwierdzenie?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy ktoś miał taką sytuację.. Ostatnią miesiączkę miałam 13 września.. Tydzień temu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie... Bolał mnie brzuch jak przed okresem., poszłam do ginekologa. Stwierdził ciąże,ale tętna płodu nie ma. Kazał mi przyjść za tydzień. Czy to możliwe, że było za wcześnie... Strasznie się martwię

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, ale już bliżej do kolejnego niż dalej :D
Ja dopiero 6 tydzień, jeszcze nawet nie byłam u lekarza, zaczekam chyba do 7 tygodnia, żeby zobaczyć serduszko.
Co do objawów - nie mam praktycznie żadnych. No może poza zawrotami głowy, bolącymi cycami, ciągłym siusianiem i ogromnym apetytem... no tak, poza milionem objawów nie mam żadnych ;D Chciałam powiedzieć, że nie miałam jeszcze mdłości :) Może to jakaś litościwa ciąża:)

Odnośnik do komentarza

tak poczekaj do 7 ... ja zrobilam w 6 tydzien i 6 dzien serduszko bilo juz dosc szybko...
doktor byl zdziwiony bo myslal ze bedzie trudno nawet plod zobaczyc:)
to sie ciesz co do mdlosci ja moglabym miec wszystko poza mdlosciami bo wlasciwie nic nie jadlam...
co do "rozrywajacych bolow podbrzusza" nie macie sie czym martwic , czy bolow miesiaczkowych jest to calkiem normalne nawet teraz w 10 tyg je odczuwam choc rzadziej i szczerze ciesze sie bo wiem ze maluszek zdrowo rosnie.. wszelkie bole i klucia sa normalne dopuki nie nastapi krwawienie lub skurcze.
Teraz uwazajcie na sb jest to najciezszy a zarazem najniebezpieczniejszy okres ciazy... Wiec lepiej wypoczywac w tym czasie i dac maluszkowi rosnac:)

Odnośnik do komentarza

~ZPola
Mam pytanie, czy ktoś miał taką sytuację.. Ostatnią miesiączkę miałam 13 września.. Tydzień temu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie... Bolał mnie brzuch jak przed okresem., poszłam do ginekologa. Stwierdził ciąże,ale tętna płodu nie ma. Kazał mi przyjść za tydzień. Czy to możliwe, że było za wcześnie... Strasznie się martwię
hej, to identycznie, jak u mnie. ja mialam 12 września. Lekarz powiedział, że tętno mam przyjść sprawdzić po 10 listopada. A dziecko urodzę 26 czerwca. Wszystko normalnie :)

Odnośnik do komentarza

Witaj wśród Czerwcówek Karen ! :D
Wygląda na to, że mamy podobny termin, u mnie 25 czerwca!:)
antolka ja już się nawet zaczęłam przyzwyczajać do tego bólu i chyba bym się zdziwiła, gdyby zniknął;)
Słuchajcie, przed chwilą wróciłam od gina i w końcu zdecydowałam się na lekarza :) i też na pierwsze USG kazała mi przyjść dopiero za 2 tygodnie. Już nie mogę się doczekać!
Poza tym zostałam trochę uspokojona. Poprzedni gin u którego byłam, powiedział, że mam tak wielką nadżerkę, że boi mi się cytologię pobrać (!) Natomiast moja nowa pani dr zrobiła mi dokładniejsze badania i we wszystkim uspokoiła twierdząc, że wszystko jest prawidłowo, a nadżeruchę można leczyć spokojnie po porodzie :) Ufff... Co za piękny dzień! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...