Skocz do zawartości
Forum

Upadki niemolwąt


Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka ostatnio spadła z dwóch schodów (ma trzy lata) wcześniej się mi nie zdarzyło,żeby z czegoś spadła.Ale ten upadek przeżywałam parę dni.Na szczęście mała się więcej wystraszyła niż potłukła.

Ale co ważne w takich sytuacjach to obserwować dziecko.
Czasem objawy upadku mogą się ujawnić po paru dniach.

Odnośnik do komentarza

No to moja córka jest już mistrzem upadków - parę razy spadła z łóżka naszego, ale bardziej się przestraszyła niż ją cokolwiek mogło zaboleć, bo to nisko i koło łóżka jest kudłaty dywanik. Teraz jej się zdarza stracić równowagę kiedy siedzi i się przewrócić do tyłu uderzając głową o podłogę, ale nigdy nawet guza nie miała - płacz wynika z nagłego przestraszenia.
Kiedyś bardzo to przeżywałam, ale teściowa- matka 4 dzieci i babcia 5 wnuków mi uświadomiła, że takie upadki to normalna sprawa i że wysokość jest niewielka więc dziecku nie dzieje się nic złego.
Oczywiście gdyby na główce pojawiło się jakieś zgrubienie to należałoby się udać do lekarza bo mógłby to być krwiak, ale w "domowych" sytuacjach to się raczej nie zdarza.

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...